Czesc, mam pytanko, jakis miesiąc temu miałem oferte tchibo i uzupełniłem ją, wszystko dobrze, sm'y doszły itp, ale juz nigdy więcej ich nie miałem =\ a teraz patrze na tematy, a tu ludzie gadają o tej reklamie, ze wypłeniaja ją itp (to znaczy, ze ją mają a ja jej nie mam :angry: ). Tworzyłem nowe konta, wchodziłem przez bramki proxy, lecz tej reklamy BRAK
moze miał ktos cos podobnego i wie jak to "naprawic", zeby reklamka powrociła ^.^ ?