Hejooo! Mam problemik mały. Stoi sobie serwerek i mam polecenie dać komuś GM'a, jednak ta osoba ma zmienne IP. Jak wiadomo, GMa daje sie na ip, także jest problem.
Maciej jakieś inne rozwiązania? Bardzo Was Proszę o pomoc :< Ta osoba musi mieć GM'a, a danie go na HOST odpada ;(