Skocz do zawartości

Fokus11115

Members
  • Postów

    86
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Fokus11115

  1. Fokus11115

    Szukam graczy s13

    ja gram na S13 Mam 14 maga , Nick : cephei
  2. Podczas gdy włączam Globala MU , po guardzie pojawią sie okienko Error z przycieskiem OK i bez żadnych napisów ? Czemu tak jest ? Przed chwilą pobrałem najnowszego MU i spatchowałem. Szukałem po googlach lecz nic nie znalazłem 2 miechy temu też tak miałem lecz postanowaiłem spróbować ponownie i nadal . Wtedy był inny windows nawet
  3. Moje GG : 10791520 Piszcie jak jesteście zainteresowani żeby tu nie spamować
  4. Witam ! Jak wiadomo w poniedziałek jest oficjalna premiera 1.8 . Z kolegą mamy pomysł : -Wygenerować nową mapkę -Survival Mode -Każdy osiedla się gdzie chce i tam dostaje cuboida -Moby włączone gdy gracze tak zadecydują -Pvp tak samo jak up -Jeżeli ktoś chce porównanie to moge to porównać do "kanciastej doliny" lecz nie jest to "plagiat" czy pomysł z niej -Każdy gracz w miarę możliwości mógłby doładować serwer , ponieważ jest 10 slotów , a 20 kosztuje 70 zł (pukawka.pl) a mnie nie stać żeby tyle płacić co miesiąc , każda złotówka będzie doceniana Byłby ktoś chętny na takie coś ? Jak macie pytania to piszcie !
  5. Fokus11115

    Key do bety

    Gdzie zdobyć key do bety ? przeszukałem te kody na MPC żaden nie działa i przetrząsłem pół neta i nic ! Pomocy
  6. adres forum
  7. Jak nadać prawo do /spawn graczowi w pliku permission bo ja nie wiem jak to zrobic pomoże ktoś ?
  8. Zapraszam kilku ludzi do pomocy na servie . Na początek zbudujemy teren na działki potem opublikuje serva ! Chętni do prac "działkowych" Pisać na gg 10791520
  9. Cześć założyłem server bukkit z pluginamy tylko że narazie nawet cuboida nie umiem założyć... Ani zmienić tekstu przy rozpoczynaniu gry... Jeśli ktoś chce pomóc to pisać na gg 10791520.. Najlepiej żeby ta osoba miała mikrofon ale bez też można
  10. Nigdy nie umiałem robić mechanizmów w minecraft .. Pomoże mi ktoś zrobić prosty mechanizm ... tzn dźwignia otwierająca dzwi tak żeby kable nie były widoczne a dźwignia była kilkadziesiąt kartek od dzwi Jak ktoś chce pomóc to pisać na gg 10791520
  11. też tak mam ! Pomoże ktoś !?
  12. Fokus11115

    [Problem] Dark Gunz

    http://ifotos.pl/zobacz/rehrew.png Otóż to pokazuje mi się przy końcu ładowania gry to screen z neta tylko u mnie dark gunz pisze
  13. to samo robiłem tak jak mówicie
  14. nie pomogło nadal to samo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...