Witam ! Jak wiadomo w poniedziałek jest oficjalna premiera 1.8 . Z kolegą mamy pomysł :
-Wygenerować nową mapkę
-Survival Mode
-Każdy osiedla się gdzie chce i tam dostaje cuboida
-Moby włączone gdy gracze tak zadecydują
-Pvp tak samo jak up
-Jeżeli ktoś chce porównanie to moge to porównać do "kanciastej doliny" lecz nie jest to "plagiat" czy pomysł z niej
-Każdy gracz w miarę możliwości mógłby doładować serwer , ponieważ jest 10 slotów , a 20 kosztuje 70 zł (pukawka.pl) a mnie nie stać żeby tyle płacić co miesiąc , każda złotówka będzie doceniana
Byłby ktoś chętny na takie coś ?
Jak macie pytania to piszcie !