Skocz do zawartości

kamil23264

Members
  • Postów

    53
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kamil23264

  1. Witam ! Mam mały problem. Chciałbym stworzyć serwer OSS ( only solo server ). Szukałem tuty znalazłem dwa lecz ich nie moge juz znalezc. Prosze o pomoc ! Mam slabego kompa 1x 1,81ghz i 1gb ramu
  2. kamil23264

    Freqmt2 [Pl][Hamachi]

    Intel Core Duo 2x 3.0 GhZ 2 GB 1 MB/s (od października 6 MB/s) http://5.173.111.207/ http://5.173.111.207/REJE/regist.php 5.173.111.207 http://www.megaupload.com/?d=P6J0QNLX http://www.speedyshare.com/files/24206674/FreQMT2-Launcher.exe http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6162904eb16dc32d3a295e22a3caf7a8ad883f47d0e5a290a6b557e0ef9926b2-1284222336 Brak 300 % 300 % 300 % Brak [email protected] 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 8:00 - 20:00 8:00 - 20:00 Brak Hasła [GA]BossuPL [GM]GameMasteR [GM]PredatoR
  3. kamil23264

    [Hamachi][Pl]Freqmt2

    Intel Core Duo 2x 3.0 GhZ 2 GB 1 MB/s (od października 6 MB/s) http://5.173.111.207/ http://5.173.111.207/ 5.173.111.207 http://www.speedyshare.com/files/24202601/FreQMT2.exe http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=be57778ded1cf45156ba132e70d4467f1d1b86f71e05b15568a0bf584a2d61c2-1282229296 Brak 300 % 300 % 300 % brak 7389999 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 14:00 - 21:00 poniewaz godziny szkolne 8:00 - 20:00 8:00 - 20:00 brak hasła [GA]BossuPL [GM]GameMasteR
  4. Musisz wejść przez FTP do serwera potem wejsc do folderu var/db/mysql/player i skopiowac wszystko np na pulpit Jakby co pisz na moje gg 7389999
  5. Witam! Mam mały problem. Gdy serwer zostanie włączony, pózniej po 10 minutach WSZYSCY gracze narzekają na wylogowywanie z serwera co 10 minut. Nawet ja jestem wylogowywany. Wiem, że mam dużo błędów ale mam dopiero 12 lat ale i tak nie popełnial ich dużo Nagroda oczywiście + i 5
  6. Witam! Szukam nowych broni na 100+ lvl. Szukam także dmg broni do clienta np. Swiety +9, Niebianski miecz+9 itp. Wiem, że takich tematów było dużo ale nie znalazlem odpowiednich tematów. Najlepiej aby bronie były ładne i z zapytaniami o MySQL Nagroda to oczywiście 5 i +
  7. Witam! Dziś szukam tematu o edytowaniu pliku item_proto w MYSQL! Nic nie znalazlem na wyszukiwarce i przegladajac strony. Chodzi mi o szczegoly tabelki np. jak zmienic ilosc defa w zbroi itp. Za pomoc daje 5 i + !
  8. Dziekuje zapomnialem sobie o tym. Oczywiscie nagroda bedzie.
  9. mam pliki JachuPL wpisuje haslo i nic @@@@@@@@@@@@@@@@@@
  10. Witam! Mam problem z podłączeniem się z bazą MySQL Gdy włączę serwer po wpisaniu loginu i hasla wpisuje etc/rc.d/netif restart to gdy chcę podłączyć sie do bazy wyskakuje taki oto błąd: 1045-Access denied for user 'root'@'5.168.208.82' (using password: YES) Hamachi zostało pomyślnie włączone, portmap wylączony lecz jest mały problem. Po rozpakowaniu plików serwerowych by JachuPL wyskakuje błąd Connection Refused Za pomoc daję + i 5
  11. Witam! Szukam Lauchera i AutoPatchera . Szukałem, znalazłem lecz mam pewne pytania dotyczące tych dwóch programów. Prosze pisac na GG 738999 do godziny 22:00 Wraz za pomoc oferuję GM !!!
  12. Czyli już się wezmę i client za jakies 25 minut bedzie gotowy i wrzuce na serwer .
  13. A czy oplaca się robic clienta pod ten serwer ? ......
  14. Witam! Za tydzień zostanie uruchomiony serwer ktorego pliki są już przygotowywane. Chcialem wam się zapytac jaki serwer postawić. Prosze odpowiadac w ankiecie. Pytania kierujcie w komentarzach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...