Witam!
Mam mały problem.
Gdy serwer zostanie włączony, pózniej po 10 minutach WSZYSCY gracze narzekają na wylogowywanie z serwera co 10 minut.
Nawet ja jestem wylogowywany.
Wiem, że mam dużo błędów ale mam dopiero 12 lat ale i tak nie popełnial ich dużo
Nagroda oczywiście + i 5