Szukam starych fps i rpg, w sensie przedział 1990 - 2007, szukam takich gdyż mam słaby komp, a dzisiejsze rpg są hmm... dziwne i każdy opiera się na tej samej "taktyce". Fps, chodzi mi o fps z fabułą, taki singleplayer a rpga szukam jakiegoś fajnego, ciekawego, który mnie wciągnie.
Jeżeli napisałem w niewłaściwym dziale, to proszę o przeniesienie. .
Dzięki za uwagę.