Skocz do zawartości

666pit666

Members
  • Postów

    236
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O 666pit666

  • Urodziny 31.07.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia 666pit666

  1. Niby pisze ,że wejdzie mi na maks wymaganiach a przy minimalnych mi się ścina ,stronka nie najlepiej działa :/ (przynajmniej przy moim kompie)
  2. Tak można dostać coś na zawsze ja dostałem Dancing Dragons (to tatuaż )
  3. O ile mi wiadomo to jeszcze w Eu nie wprowadzili tego tzn. że nie można za to dostać bana .
  4. 666pit666

    [PYTANIE]

    Ok ,już rozwiązałem problem zainstalowałem windowsa 7 ,ale teraz mam inny problem mam straszne lagi w grze a cod 8 chodzi mi na średnich .
  5. 666pit666

    [PYTANIE]

    Ściągałem 3 razy (za każdym razem z innego źródła ) i reinstalowałem nic nie pomogło .
  6. 666pit666

    [PYTANIE]

    Odświeżam
  7. 666pit666

    [PYTANIE]

    Mam problem z uruchomieniem A.V.A, gdy próbuje włączyć grę przez steama wyskakuje mi : Gameguard files are corrupt. Please reinstall Gameguard. In the A.V.A game folder, d:\steam\steamapps\common\ava\Binaries\Gameguar d folder contains *.erl files. Please send those to [email protected]. Pomoże ktoś ?
  8. 666pit666

    [Q]25% ...

    Ale to jest cena -25% tzn zamiast 20 zł płacisz 15 zł .
  9. Mam pytanie w sprawie maczety ,pisze tam ,że trzeba zabić 1000 osób maczetą jak mogę ja zdobyć i czy ona jest tylko dla komandosa ??:P
  10. Tak nic się nie stanie i zainstaluje się (chyba że key z Ukrainy to nie wiem ) .
  11. Wielkie dzięki pomogło wszystkim dałem po +
  12. Ruuudi tak przerobione soft 6.20 .Nicholas a gdzie jest to VSH Menu bo nigdzie tego nie widzę ?:P
  13. Witam mam problem z grami od pewnego czasu (pożyczyłem bratu konsole na 1 dzień i od tego momentu gry się ścinają niby mówi ,że nic nie zrobiłem ),nie mogę grać w nie bo bardzo mulą idzie temu jakoś zaradzić?
  14. W MG mogłeś dodać jeszcze Ultimaxa .
  15. Mam problem ,po formacie ( z win 7 64bit na xp 64bit ) próbowałem zagrać w coda 7 i wyskakuje mi błąd "W tej chwili gra jest nie dostępna .Spróbuj ponownie za jakiś czas ." .A gdy próbuje uruchomić singla to wyskakuje mi :Couldnt load image `loadscreen_mp_drivein` , lecz w singla już mogłem wcześniej grać (po formacie ) tylko w zombie chyba w 16 rundzie wywaliło mnie do pulpitu i tyle se pograłem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...