Witam wszystkich czytających !
Mam pewien dylemat mianowicie chodzi o wybór telefonu.
Mam 2 modele :
*NOKIA C6-00
*Sony Ericsson XPERIA X10 mini PRO
Obydwa telefony posiadają klawiature QWERTY , bo właśnie takich szukam ;D
Ceny są bardzo podobne więc z tym nie ma problemu .
Proszę o głosowanie w ankiecie i wypowiadanie sie w temacie .
PS. Jeżeli znasz jakiś telefon w tej samej cenie ( niekoniecznie musi być z klawaiturą QWERTY ) To pisz w temacie
Pozdrawiam