Skocz do zawartości

LySsy12

Members
  • Postów

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia LySsy12

  1. Ok dzieki sprawdze i dam Edit //Edit Anty Wir OFF Sprawdzilem i nic dalej to samo. Dodam ze mam win 7 32 bity / mam Frameworka 3,5 i 4.0 i dalej nic ;/
  2. Witam tak jak w temacie , czy ma ktos działającego Bonusswitchera na VeniseMT2 ? Dodam ze probowalem by Padmak , wszystko ladnie pieknia wlacza sie bot i wgle . Ustawiam 2010# 2 ustawiam bony i gdy klikam start okno metina i bota wylacza sie . Jesli zrobilem cos nie tak to prosze o Pomoc
  3. Dzieki sprawdze i dam edit czy dziala.
  4. Tak jak w temacie szukam bota ktory co 5-8 sek bedzie klikał pelerynke np przycisk "2" Dzieki z góry za pomoc. Oczywiscie nagroda 5 i limit +
  5. Witajcie Forumowicze Iz ze jestem Nowy i nie znam sie na C++ i tych sprawach to mam do was wielką prośbe Czy mógł by mi ktos napisac Program ktory co 8 sekund Klika Cyfre "2" ? Wiem ze dla was to banalne pewnie jest . Gdybym znal sie na Kodowaniu pewnie bym sam zrobil , ale jestem zielony wiec Prosze Was o to . Dzieki Wielkie jesli by mi ktos pomógł Oczywiscie 5 i limt +
  6. @Odswiezam Serwer Powraca w Lepszej Odslonie
  7. LySsy12

    Dobry Serwer [WL-ON]

    Witam chcial bym zaprezentowac Nowy w Budowie . tzn mapa w budowie Serwer 78.88.247.110 Podania na WL Prosze Skladac w Temacie SZUKAM LUDZI Adminow/Modow. ZAPRASZAM. Wzor Podania - Wiek : Znajomosc Komend : Staz Gry : Co Bys wniósł na serwer : Podanie skalda sie z 4 czesci iz rozpatrze kazde podanie i wybiore z posrod kilku osob Administartorow i Moderatorow KONATK GG - 2148618
  8. LySsy12

    Dobry Serwer [WL-ON]

    Witam chcial bym zaprezentowac Nowy w Budowie . tzn mapa w budowie Serwer 78.88.247.110 Podania na WL Prosze Skladac na GG - 2148618 SZUKAM LUDZI Adminow/Modow. ZAPRASZAM. Wzor Podania - Wiek : Znajomosc Komend : Staz Gry : Co Bys wniósł na serwer : Podanie skalda sie z 4 czesci iz rozpatrze kazde podanie i wybiore z posrod kilku osob Administartorow i Moderatorow
  9. Wiec krotko i na temat. Nowy Serwer - NO NAME ( Nie ma nazwy ) Poszukuje Ludzi Ambitnych z pomyslami i oczywiscie Chęcią budowy. Podania na WL na GG - 2148618 Wiek : Znajomosc Gry : Poziom Budowania : ( w skali od 1 do 10) Znajomossc Komend .
  10. hahahahahhaa , weszlem na serwer spytalem Admina czy to jest dedyk . Odpowiedzial nie. i Nagle napisal " A chcesz bana ? " hahahha , i polecial ban NIE POLECAM LAGI MASAKRA + NIE OGAR ADMIN
  11. LySsy12

    Brak Pomyslu

    Jak Narazie to mam Wieze Obserwacyjną typu "ctsg" A szukam ludzi Ambitnych z dobrymi pomyslalmi i dobra wyobraznia do pomocy przy mapie Nagroda oczywiscie : Admin/Mod GG : 2148618
  12. LySsy12

    Szukam Ludzi Do Pomocy

    Szukam Ludzi Ambitnych z Pomysłami do Zrobienia mapy na serwer. Oczywiscie Bedzie Nagroda w Postaci : Moda , Lub Cos innego. Propozycje Prosze Kierowac na GG : 2148618 PS. Jesli jest temat o takiej tematyce to prosze o przeniesienie , poniewaz nie moge znalesc. A Wiec Powiem Ci tak na temat serwer : Pracuje nad mapa , wtedy dedyk w 100% bedzie. Bo Kasa jest. Mam Załozoną WL , z powodu prac na serwerze ( nie reklamowalem go jeszcze ) Jak Narazie : POTOWRY ON , ZWIERZETA ON , PVP OFF Nad Hostingiem sie wlasnie zastanawiam i nie wiem co wybraac .
  13. LySsy12

    Brak Pomyslu

    Witam mam takie pytanie ( a bardziej prozbe) Robie Serwer Dedykowany pod Bukkita. I zaczynam robic mape od 0 Mam dzialki i sklep Dajcie jakies pomysly co moge zbudowac zeby urozmaicic serwer .
  14. Z Powodu Malej Grywalnosci tzn ( od godziny 11 do godziny 20 jestem sam na serwerze ) Z Tego powodu serwer zostaje WYŁĄCZONY. Chetnych do Pograni na Survivalu - max 5 osob . (sa juz 2) Zapraszam Kontakt GG - 2148618 @ SERWER WROCIL !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...