Skocz do zawartości

szczupak965

Members
  • Postów

    63
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O szczupak965

  • Urodziny 06.04.1996

Metody kontaktu

  • Skype
    szczupak965

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Londyn

Osiągnięcia szczupak965

  1. http://www.mpcforum.pl/topic/118665-tutorial-poziom-kolo-nazwy-postaci/page__p__767968entry767968 Lap link do tematu one działają mi bardzo dobrze nie wiem coś źle robisz może używasz innej wersji metka ja używam 2009 jak coś
  2. szczupak965

    Kowal Potworem

    piszcie do nevvhuman jest on uzytkowniekiem forum i jest to jego film a tak naprawde to mob_proto z clienta i jest ono do rozpakowania
  3. szczupak965

    Navicat Klucz

    popieram
  4. gosciu pomyliles fora
  5. rowniez mysle jak poprzednik gratulacje i +
  6. szczupak965

    Csyt2

    sadze ze powinna pasc oddpowiedz i np zrabic na serva takie hwangi
  7. nie nie o to mi chodzi mialem na mysli 2 chwanga zlotego czy brazowego jak ktos tam mowi
  8. prosze o refresh
  9. jak w temacie prosz o pomoc glownie o to zebym widzial hwanga koreanskiego na sobie
  10. raczej plus dla razora za link w sygnie ale dla ciebie tez
  11. a wiec tak w skrypcie rootexract zmieniam polozenie mojego metina tam na samym dole wy[akowywuje i mam rootdump czy jakos tak i wyskakuje to co na ss jak przeciagne
  12. oto mi chodzi !!!
  13. Witam ma problem z zapakowaniem locale_pl nie wiem jak to zrobic zmienialem w rootextract ale albo sie zamyka albo nie pakuje ani nic tylko wyskakuje chyba blad prosze o pomoc poleca plusiki!!
  14. nom dzieki za starania ale jak ktos mogl by to calkiem przetlumaczyc byl bym wdzieczny
  15. Mam prosbe o przetulamczenie zawartosci linku http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/484175-release-sternengott-eq-lv-99-a.html#post4451927
×
×
  • Dodaj nową pozycję...