http://www.mpcforum.pl/topic/118665-tutorial-poziom-kolo-nazwy-postaci/page__p__767968entry767968
Lap link do tematu one działają mi bardzo dobrze nie wiem coś źle robisz może używasz innej wersji metka ja używam 2009 jak coś
a wiec tak w skrypcie rootexract zmieniam polozenie mojego metina tam na samym dole wy[akowywuje i mam rootdump czy jakos tak i wyskakuje to co na ss jak przeciagne
Witam ma problem z zapakowaniem locale_pl nie wiem jak to zrobic zmienialem w rootextract ale albo sie zamyka albo nie pakuje ani nic tylko wyskakuje chyba blad prosze o pomoc poleca plusiki!!
Mam prosbe o przetulamczenie zawartosci linku
http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/484175-release-sternengott-eq-lv-99-a.html#post4451927