Skocz do zawartości

zielak123

ProUser
  • Postów

    787
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O zielak123

  • Urodziny 25.05.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Debica
  1. Potrzebuje tak: Mam 2 bagi, w obydwu jest kolejny bag. 1 item zbiera do 1 baga, 2 do 2 baga. Jesli bag jest pelny, zbiera do nastepnego znajdujacego sie juz w tym bagu. Lub! zbiera itemy do dowolnego baga, ktory ma wolne miejsce, nawet tych, ktore sa juz w jakims bagu (bag->w bagu kolejny bag->bag w poprzednim bagu itd.) Loot system mi nie dziala, otwiera deda ale nie zbiera mi itemow (wg poradnikow wpisalem 'id e nazwa itemu')
  2. @up Niepiszemy double postow. Uzywaj opcji edytuj. @Topic Sciagam juz klienta, ale przypuszczam ze bedzie niewypal. Swsro pol na pol sie podobalo :/
  3. Wg. mnie to juz dodawanie wielblada jako pojazd to juz kompletna zenada. Niewystarczylby im tygrys? Po co komu wielblad, "pojazd" jak kazdy inny, nic niewnosi do gry, tyle ze sie jakies dzieci podjaraja, a firma bedzie ciagnela zyski z takich debilow. Ja tam wolalbym zeby wielblad sluzyl jako srodek transportu jakichs przedmiotow, typu kup rzeczy i przewiez je do tego i tego miejsca, po drodze dawac rade potworom i zlodziejom, ale co to da skoro nostale niejest zbudowane z kilku miast tylko 1 glownego i jakies miejscowosci. W sumie i tak stwierdzam ze to bedzie kompletna porazka, tym bardziej ze wielblad bedzie CHODZIL z predkoscia jaka lata dywan czy jezdzi samochod lub skuter. Jednym slowem porazka
  4. Tak tylko ze najlepsze jest to ze flash get moze byc w jezyku polskim takze nawet glupie dziecko by zrozumialo Ale fajnie ze wstawiles +sik
  5. Byc moze sciagnoles stara wersje klienta. Sa 2 wyjscia: reinstall robisz albo sciagasz z oficjalnej strony w 1 parcie cala instalke flash getem ^_^
  6. zielak123

    Nostale SE Misja

    Jak chcesz link do wszystkich misji to napisz do mnie na pw. Dam ci link do bloga nostale. Tutaj niebd podawal bo znowu dostane bana za "reflinka" od Usamy
  7. No to tak, zacznijmy od tego, ze nie dropnac a zabic. Odsylam do: http://www.mpcforum.pl/topic/428248-tutjak-zrobic-sp-na-koreanskim-nostale/ 5 post od gory opisalem co i jak. Przejrzyste. Pozdro
  8. Tak jak kolega 2up Reinstall gry zrob z wylaczonymi antywirusami. Ewentualnie przeskanuj system w poszukiwaniu jakiegos syfu i ponowny reinstall. Jezeli dalej niepomoze to ponowne sciaganie Cie czeka. Powodzenia
  9. Przejrzyj //reflinki Napewno znajdziesz odpowiedz
  10. Wy tak narzekacie na tego vindictusa eu. To dopiero testy, pozniej sie rozwinie. Kazda gra zaczynala od 0 a nie odrazu byla zajebista. Pozatym na vindictusie US niezagracie bo jest blokada ip. Trzeba miec amerykanskie ip zeby zagrac, a zmiana ip programami niewchodzi w gre, bo wyswietla sie informacja o niepozadanym programie (sam probowalem) Poczekamy, zobaczymy co z tego wyniknie. Mysle ze jednak super sie bedzie gralo. Ma ktos info kiedy koniec cbt?
  11. A moze by tak zrobic tuta z info o serwerze i tym tutkiem w 1. Byloby bardziej przejrzyscie.
  12. zielak123

    c7

    Ten blad spowodowany jest glownie z 3 powodow: pierwszym jest przeciazenie serwera, drugim powodem jest nagle kilkusekundowe rozlaczenie interenetu, trzeci natomiast to poprostu problem serwera ;D czasami jest ten blad, a czasami nie PS. z mojej strony to bardziej prawdopodobny jest 3 powod, chociaz tez dawniej mialem problemy spowodowane takim naglym rozlaczaniem neta
  13. Tylko straczki groszku nigdzie indziej niejest tak dobrze i szybko
  14. Jakos trudno mi w to uwierzyc, dla mnie to tylko wyzysk. Po zaplacie, gosc moze wyslac nie ten plik, keylogger lub skonczyc rozmowe(uciec). Ja w to niewierze.... dla udowodnienia wrzuc tu film przedstawiajacy dzialanie tego bota, no bo dlaczego tylko na gg? Jesli opublikujesz film bedziesz mial wiecej kupcow. Dopuki nieudowodnisz, nieuwierze...
  15. zielak123

    Wgrywanie Modow

    Otoz naszla mnie chec zrobienia serwera. Sciagnolem pliki wszystko dobrze, jednak potrzebuje "Promoda- only snipers", jesli ma ktos link do pobrania prosze o podanie oraz tuta jak wgrac na serwer. Z gory dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...