Wg. mnie to juz dodawanie wielblada jako pojazd to juz kompletna zenada. Niewystarczylby im tygrys? Po co komu wielblad, "pojazd" jak kazdy inny, nic niewnosi do gry, tyle ze sie jakies dzieci podjaraja, a firma bedzie ciagnela zyski z takich debilow.
Ja tam wolalbym zeby wielblad sluzyl jako srodek transportu jakichs przedmiotow, typu kup rzeczy i przewiez je do tego i tego miejsca, po drodze dawac rade potworom i zlodziejom, ale co to da skoro nostale niejest zbudowane z kilku miast tylko 1 glownego i jakies miejscowosci.
W sumie i tak stwierdzam ze to bedzie kompletna porazka, tym bardziej ze wielblad bedzie CHODZIL z predkoscia jaka lata dywan czy jezdzi samochod lub skuter.
Jednym slowem porazka