Skocz do zawartości

Detronix

Postmaker
  • Postów

    1 626
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Detronix

  • Urodziny 17.01.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    16°04'E 51°36'N

Ostatnie wizyty

14 474 wyświetleń profilu
  1. Detronix

    Ile uciągnie ;)

    Napisz jeszcze jaki masz upload łącza i jakie pliki serverowe. @Edit ja na wersji 1.8 miałem użycie uploadu ok 660kb/s przy 20 osobach online na plikach Krzyszfory i mam upload 5mb/s. Upload 2mb/s wynosi 200kb/s sprawdź sobie użycie uploadu programem NetWorx, ja mam procesor AMD 1100T 6x 3,3ghz i 16 gb ram.
  2. Osobiście polecam te pliki mają w sobie dużo modyfikacji: http://www.mpcforum.pl/topic/317155-dl-nowe-pliki-serwerowe-by-sherer/
  3. W give_base_weapon zmieniasz tylko itemy początkowe które dostajesz na starcie.
  4. Osobiście polecam program Internet Download Menager który maksymalnie wykorzystuje łącze w celu pobrania jakiegoś pliku.
  5. Witam, od dłuższego czasu moim marzeniem jest stworzenie servera hamachi i zastanawiałem się jak to zrobić. Czy jest ktoś kto pomógłbym i spełnić moje marzenie i pomóc stworzyć mi taki server?
  6. Client zawsze był dobrze zabezpieczony i nigdy nie można było go przerobić pod swój server.
  7. Kiedyś też nauczę się tak prowadzić:P http://www.youtube.com/watch?v=yG0WHjMeThc
  8. Detronix

    AMD fx

    Zależy jaka ma być reszta parametrów, ale jeśli chcesz kupić procesor AMD to polecam 1100T 6x 3,3ghz i jest tylko troszkę droższy.
  9. Mi się osobiście nie podobają klawiatury podświetlane, bo w nocy rażą po oczach, ale ta jest nawet fajna ; d
  10. Dołóż te 30zł i kup coś lepszego np.: Radeon HD5830
  11. Zdecydowanie: http://www.exone.pl/serwery/vps/kalkulator
  12. Left 4 Dead i L4D2, Gothic 3, Mass Effect 2, GTA IV, GTA SA.
  13. Detronix

    Pawemol13

    Nie rozumiem dlaczego Paweł dostał bana za reklamowanie innych for, przecież większość tematów na tym forum jest skopiowana właśnie z ***** i przetłumaczona na język polski w translatorze. Użytkownicy czasami podają linki wychodzące poza forum i dostają zwykłe upomnienia bądź ostrzeżenia w postaci warnów. Czyli autorzy tych tematów też zostaną zbanowani za reklamę?: http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/ http://www.mpcforum.pl/topic/443578-tutnew-mob/ http://www.mpcforum.pl/topic/407978-dl-nowe-bronie/ Jest tego duuużo więcej, ale już nie chciało mi się szukać...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...