Skocz do zawartości

Dragho

Members
  • Postów

    97
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Dragho

  • Urodziny 23.07.1990

Metody kontaktu

  • GG
    6671409

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Dragho

  1. Witam! Otóż poszukuje hacków do gry Haven and Hearth lecz nie wiem czy takowe isnieją. Jeśli ktoś posiada jakieś hacki/boty proszę o podanie ich w tym temacie.
  2. Czy wiesz czy nie gra jest płatna. Niedługo twórcy mają zamiar wprowadzić darmowe konta z BAAARDZO ograniczonymi możliwościami.
  3. Dołączam się do prośby.
  4. Witam! Chciałbym wam zadać pytanie. Czy posiadacie crack do Mount&Blade- Ogniem i Mieczem w wersji PL? Jeśli tak proszę o wstawkę. Będzie 5* @Down Dla ciebie pytanie już jest Piractwem? Tworzenie serverów prywatnych do gier typu "Metin 2 " nie jest piractwem a pytanie tak?Tworzenie chacków już samo w sobie jest piractwem i nikt się do tego nie rzuca.
  5. Dragho

    Problem Z Połączeniem

    Witam Mam problem z serverem. Odpalam PortMapa, VPC jest operation timed out. Lecz gdy próbuje się zalogować pojawia się "Błąd podczas łączenia się z serverem". Czy jest jakiś sposób aby dało się zalogować? Z góry dzięki.
  6. właśnie gra z takimi bonami jest fajna Stronka trochę muli sieci prawie puste. Reje jak śledz nie pływa. Zastanawiam się czy działa. @Edit Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in E:\xampp\htdocs\conn.php on line 2 Jakiego ty masz neta że max 2 osoby mogą się rejstrować?
  7. Dragho

    Agronasyt2[Pl][Hamachi]

    Moda prosze o usunięcie tematu bądź zamknięcie go.
  8. Dragho

    Agronasyt2[Pl][Hamachi]

    Do zamknięcia
  9. Więc tak. Gdy wrzucam plik w np shop_item włączam serva to pisze mi connect: connected resufed? Za pomoc dam 2x5*
  10. Dragho

    Agronasyt2[Pl][Hamachi]

    Po 1. nie połowa Po 2. pisalem że jak pomysły to mi na GG albo PW Po 3. Sieć tylko jedna dla tego że jest mało ludzi będzie pełna dodamy nowe.
  11. Dragho

    Agronasyt2[Pl][Hamachi]

    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  12. Dragho

    Pytanie

    Więc mam dwa pytania. 1. Jak zrobić żeby np. na so-han i przed świątynią respił się smok co 30 minut. 2. Jak zmienić drop ze szkatułek? Za odpowiedź dam 5* i jeśli odpowiadający będzie chciał moge dać strone z reje oraz sieci do priva!
  13. Dragho

    Robie Spolszczenia

    http://www.sendspace.pl/file/4adad7e48f6c47b75206108 <--- Bez końcówki 100 http://www.sendspace.pl/file/3f44820943ba653e7561fb7 <----Z końcówką 100 @Edit Na dzisiaj koniec.
  14. Dragho

    Robie Spolszczenia

    Wybacz, że czekałeś ale miałem problemy z netem cały dzień i nie mogłem wstawić. http://www.sendspace.pl/file/6508f0707789c5b6d8bf7e6
  15. Dragho

    Robie Spolszczenia

    Więc robię spolszczenia Wymagam: IP Nazwa serva Gdzieś tak od 15:00 do 21:00 będę robił. Za sspolszczenie poproszę 5* lub GM na servie jeśli jest nabór.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...