Witam!
Otóż poszukuje hacków do gry Haven and Hearth lecz nie wiem czy takowe isnieją. Jeśli ktoś posiada jakieś hacki/boty proszę o podanie ich w tym temacie.
Witam!
Chciałbym wam zadać pytanie. Czy posiadacie crack do Mount&Blade- Ogniem i Mieczem w wersji PL?
Jeśli tak proszę o wstawkę. Będzie 5*
@Down
Dla ciebie pytanie już jest Piractwem? Tworzenie serverów prywatnych do gier typu "Metin 2 " nie jest piractwem a pytanie tak?Tworzenie chacków już samo w sobie jest piractwem i nikt się do tego nie rzuca.
Witam
Mam problem z serverem. Odpalam PortMapa, VPC jest operation timed out. Lecz gdy próbuje się zalogować pojawia się "Błąd podczas łączenia się z serverem". Czy jest jakiś sposób aby dało się zalogować?
Z góry dzięki.
właśnie gra z takimi bonami jest fajna
Stronka trochę muli sieci prawie puste. Reje jak śledz nie pływa. Zastanawiam się czy działa.
@Edit
Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in E:\xampp\htdocs\conn.php on line 2
Jakiego ty masz neta że max 2 osoby mogą się rejstrować?
Więc mam dwa pytania.
1. Jak zrobić żeby np. na so-han i przed świątynią respił się smok co 30 minut.
2. Jak zmienić drop ze szkatułek?
Za odpowiedź dam 5* i jeśli odpowiadający będzie chciał moge dać strone z reje oraz sieci do priva!
http://www.sendspace.pl/file/4adad7e48f6c47b75206108
<--- Bez końcówki 100
http://www.sendspace.pl/file/3f44820943ba653e7561fb7
<----Z końcówką 100
@Edit
Na dzisiaj koniec.
Więc robię spolszczenia
Wymagam:
IP
Nazwa serva
Gdzieś tak od 15:00 do 21:00 będę robił.
Za sspolszczenie poproszę 5* lub GM na servie jeśli jest nabór.