Skocz do zawartości

Cr4sh4N

Members
  • Postów

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Cr4sh4N

  • Urodziny 10.09.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Katowice

Osiągnięcia Cr4sh4N

  1. Spoko serwer cały czas sie rozwija więc beda dodawane nowe żeczy, niektóre ulepszacze u rybaka i zwoje przywolania bossów a także paczka 100 przepsutek na V2 za 0 yang Więcej info na www.deadpriv.fora.pl
  2. Cr4sh4N

    Nhmt2

    Nie polecam.. ogromne lagi... Nie nabiłem żadnego lvl bo uderzam mobki a one po 3 minutach dopiero się "obudza" i zorientują ze je walimy w tym czasie oczywiście zdąży nas kicknąć więc co to za gra...
  3. Dzieki serdeczne, działa pierwszy sposób ;] Nie kombinuje z GUI jak w C++ bo narazie się uczę na konsolce więc i tak nic z tym nie zrobie Jak ktoś chce, jakiś napek by nie wiedział jak zrobić skrypcik "Made by..." To wstawiam kod źródłowy tutaj: Wystarczy zmienić autora i poszczególne opcje ;]
  4. Witam zrobiłem na szybko skrypcik i chce aby po naciśnięciu przycisku otwierał się dany program. Jak to ustawić? Ja dałem coś takiego: Ale wyskakuje błąd. Tak samo jak podaje dokładna ścieżkę do pliku albo bez dwóch slashy na początku (//) Pomóżcie proszę co zrobić? Jaki adres/ścieżkę wpisać? A może użyci innej komendy? Generalnie to nie jest mi to potrzebne, ale trzeba poszerzać swoją wiedzę ;] z góry dziękuje. PS: Poleci 5 jak mi ktoś powie jak takowe dodać bo wszyscy o tym mówią, a ja jakoś nie widzę tego magicznego buttona;] A może on jest dopiero od X postów he?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...