Witam zrobiłem na szybko skrypcik i chce aby po naciśnięciu przycisku otwierał się dany program. Jak to ustawić? Ja dałem coś takiego:
Ale wyskakuje błąd. Tak samo jak podaje dokładna ścieżkę do pliku albo bez dwóch slashy na początku (//)
Pomóżcie proszę co zrobić? Jaki adres/ścieżkę wpisać? A może użyci innej komendy? Generalnie to nie jest mi to potrzebne, ale trzeba poszerzać swoją wiedzę ;] z góry dziękuje.
PS: Poleci 5 jak mi ktoś powie jak takowe dodać bo wszyscy o tym mówią, a ja jakoś nie widzę tego magicznego buttona;] A może on jest dopiero od X postów he?