Ja bym proponowal l85. Minimi jak mialem to bylo to straszne gowno. Obrazenia bardzo male, niecelne, jedyny + to duzo ammo. L85 ma bardzo wielkie obrazenia+zoom i bardzo dobrze dopasowana celnosc. Jak juz potrzebujesz ckm'a to kup m60 owiele lepsze od minimi.
@down
Gry uczyc mnie nie musisz bo bez problemu zjade nie jednego "kozaka".
Lecz masz troche racji kazda bron jest inna i kazda bronia sie gra inaczej. Minimi dla mnie to kupa moze dlatego ze nie umiem z tym grac ale ja nie polecam.