Witam przedstawiam wam nowa wersje GreenKingdom
W grze wcielasz się w władcę, rozwijasz swóje miasto gospodarczo i militranie, prowadzisz wojnę między innymi miastami. Miasta które są sprzeczne z twoimi rządami podbijasz i stajesz się wielkim panem.
http://greenkingdom.it-host.pl
http://greenkingdom.it-host.pl//index.php?action=Toplista
Vipa niebedzie do czasu dania gry na dedyk i poprawienia bledow
Serdecznie zapraszam i wypisywania bledow jakie udalo wam sie znalesc