Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zrobić serwer Hamachi Garry's Mod Steam


Uciekaaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz grać z kolegą? Nie wiesz jak? Oto odpowiedź!


 

1. Instalujecie Hamachi (Szukamy download w Google)

 

2. Jedna osoba tworzy nową sieć a druga dołącza do niej

 

3. Uruchamiacie Garry's Moda

 

4. Włączacie konsolę  (domyślny przycisk to tylda "~")

 

4* Jeżeli tylda nie działa, należy ustawić przycisk "~" na włączenie konsoli

 

5. Obydwoje wpisujecie do konsoli :

sv_lan 0

6. Następnie jedna osoba tworzy nową grę i wybiera ilość graczy oraz inne parametry startowe (mapa itd.)

 

7. Gdy serwer się włączy, osoba która chce dołączyć wpisuje :

connect TUTAJ IP Z HAMACHI

8. Wchodzicie razem na serwer i gracie


P.S. Jeżeli coś nie działa nie udzielam dodatkowej pomocy

 

 

 

Tutorial stworzony przez  Uciekaaj / Asphelion

 

 

 

 

 

@Edit 11.05.2015  |  Edit po 2 latach dodający normalne tagi oraz poprawiający czytelność postu :)

G1iWyyb.png

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

spróbujcie zaznaczyć przy hostowaniu serwa "Local game" albo jakoś tak lub odznaczcie, jeśli juz bylo zaznaczone.. nie pamiętam szczerze ale to coś miało z tym wspólnego, ważne żeby mieć również tę samą wersje gry. i nie zapomnieć o sv_lan 0

AMD Athlon II X4 630 Processor 2.80 GHz / 4.00 GB RAM / ATI Radeon HD 5670 / Zasilacz Thermaltake Litepower Black 500W / Windows 7 32-bit Ultimate / Gigabyte GA-MA770-US3

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mi też, ktoś chętny do pomocy ?

 

Mi wyskakuje Ze tylko uzytkownicy LAN (klasa C) moga sie laczyc czy cos takiego

Otóż. Gdy tworzycie grę upewnijcie się , że wpisaliście sv_lan 0 . I przy opcji Gra Lokalna MA NIE MIEĆ PTASZKA. Jeśli nadal nie działa, druga osoba musi stworzyć serwer.

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładnie zacytuj jaki komunikat się pojawia.

“Live your life, no matter what that life is.” - Corey Taylor

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka. Robimy z kolegą wszystko dobrze i wyskakuje komunikat podczas gdy kolega chce się podłączyć do serva  ,,connetion failed after 4 retries``. Jakieś propozycje ?

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A da się sprawić żeby na tym "serwerze" działały mody? np. na dodatkowe bronie?

 

Od 1,5 roku nie grałem w Garry's Moda, lecz działało to gdy kolega oraz ja mieliśmy ten sam mod. Wtedy to tylko przyzwać daną rzecz z moda i możecie się bawić obydwoje. Pozdrawiam ;)

G1iWyyb.png

Opublikowano

szczerze ? bez poradników sam zrobiłem serwer no ale cóż pomocne dla zielonych

Jeżeli pomogłem zostaw "Lubię To"

 

 

Dzięki!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Moja Odpowiedz to:     Chcesz grać z kolegą? Nie wiesz jak? Oto odpowiedź!



1. Instalujecie Hamachi (google  :O)

2.Jedna osoba tworzy nową sieć a druga dołącza do niej.

3.Wbijacie do gry

4.Włączacie konsole (guzik tylda "~")

5.I obydwoje wpisujecie :

 

sv_lan 4

 

6.Potem jedna osoba tworzy nową grę i wybiera ilość graczy itd.

7.Gdy server się włączy, osoba która chce dołączyć wpisuje:

 

CONNECTarrow-10x10.png TUTAJ IP Z HAMACHI

 

8.Wbijacie na server i razem gracie  :)

 

P.S. Jeżeli coś nie działa to znaczy, że ktoś ma zablokowane porty czy coś takiego.

Subkrybujcie Mój Kanał Sylwia Kędroń Bede Wdzieczna                       Dawajcie Like


A I Jeszcze Jesli Wpiszecie       sv_lan 0       to wam pokaże to: ,,connetion failed after 4 retries``       Wiec Czeba Wpiasc         sv_lan 4   

 

 

 

 

                               Dawajcie Like Nie Zapomnij :D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

szczerze ? bez poradników sam zrobiłem serwer no ale cóż pomocne dla zielonych

Proszę mojemu koledze piszę failed 4 retries możesz pomóc?

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...