Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][MOD][1.2.4 <-> 1.2.5] Nyan Hack


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nyan Hack

Cheats.

W tym temacie chciałbym wam zaprezentować modyfikację na multiplayera, która posiada wszystkie "cheatsy" na multiplayera zebrane w całość, aby nie owijać w bawełnę przejdźmy do konkretów.

Menu główne:

Zmiany

Nowe menu głowne wraz z dużym napisem na środku "Nyan :D"

Inaczej rozmieszczone ikonki typu Singleplayer, Multiplayer, Options, Quit.

Zmiany w trybie multiplayer:

Nowa zakładka Account Settings oraz Proxy.

Proxy: Jeśli dostaniesz bana na IP, możesz wejść do gry za pomocą proxy.

 

SS Menu Głównego :

ZCG4K.png

 

 

 

 

 

 

Modyfikacje do trybu multiplayer:

Uwaga długa lista, dlatego w spoilerze.

Wszystkie komendy wpisujemy tak np. -fly , -xray.

 

 

 

-cspam (bardzo duża częstotliwość wysyłania wiadomości, jeśli serwer ma antycheatsa radze nie używać)

-bright (rozświetlenie terenu (max jasność))

-test (zupełnie do niczego nie jest to potrzebne)

-tp (teleportowanie się do gracza / waypointu / spawnu)

-radar (wyświetla mapkę pokazującą graczy. Nie polecam grać na języku Polskim, ponieważ nic nie widać)

-clicktp (gdy klikniemy lewy przycisk teleportuje nas tam gdzie klikneliśmy)

-fastplace (raczej mało potrzebne, ale bardzo, ale to bardzo szybko kładzie bloki)

-aura (chyba wiadomo o co chodzi, atakuje wszystkich graczy wokół nas)

-autofish (bardzo szybkie łowienie ryb)

-eat (odrazu nam odradza życie - prawie tak samo jak zjemy złote jabłko)

-fly (latanie)

-jump (wysoko skaczemy)

-nocheats (potrzebny do działania nukera i innych cheatsów)

-nofall (podobne do fly)

-water (chodzenie po wodzie)

-nuker (auto kopanie)

-portal (tworzy portal )

-pos (pokazuje koordynaty)

-sneak (chodzenie na shifcie / nie widać naszych nicków, lecz możemy biegać wtedy)

-spam (spamming :D)

-spawn (teleportuje nas na spawn

-waypoint (tworzy waypoint podobny do rein's mapy)

-instant (zniszczenie bloku 1 uderzeniem)

-up (teleportuje Cię w pionie)

-god (nie spadamy, ciągle jesteśmy w powietrzu)

-bow (włącza automatycznie łuk)

-throw (pokazuje lub ukrywa naszą pozycję)

-autotool (bardzo fajna komenda jeśli kopiemy dirta zmienia nam automatycznie na łopate, jeśli cobbla automatycznie na kilof)

-fastmine (bardzo, ale to bardzo dobra komenda - owiele szybciej kopie niż normalnie)

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczymy się bindować!

Na czym to polega? Gdy naciśniemy literkę F włączy nam się latanie (do ustalenia))

Jak dodajemy bind ?

-bind add [key] [msg]

Jak usuwamy bind ?

-bind remove [key]

 

 

 

 

Download:

http://speedy.sh/DPTVy/Wklej-to-do-folderu-minecraft..zip

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/eb797304731ecd3e8e59cc82ac0008cc26236abf

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poradnik jest bardzo dobry napisałeś do czego służą dane opcje hacka napisałeś jak bindować a przede wszystkim nie dałeś tak strasznie dużo kolorów jak robią to inni. Lajka dostaniesz jutro bo dziś już mi limit nie pozwala ;/ :D

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

Naprawde super paczka! Zasysam.

Chociaż proszę, nie nadużywajcie możliwości jakich daje ten hack. Dajcie grać innym :)

jphk7l.jpg

Moje projekty

 

SyrenBot (Spambot +bot do NosTale)

http://www.mpcforum.pl/topic/722632-botspambot-syrenbot/#entry5226411

 

Opublikowano

-instant (automatyczne kopanie)

 

Dopatrzylem sie błedu.

Instant to komenda która pozwala nam jednym uderzeniem zniszczyc cokolwiek. Tak jak instantmine w SPC.

jphk7l.jpg

Moje projekty

 

SyrenBot (Spambot +bot do NosTale)

http://www.mpcforum.pl/topic/722632-botspambot-syrenbot/#entry5226411

 

Opublikowano

Dzięki! Dobry opis. super mod, ale wole go nie używać. Nie chce bana na serwa.

Opublikowano

@.bot działa na 1.2.5

 

@mem0l jest x ray.

Pod literką X lub wpisujesz -xray

@DayderPL

jest niewykrywalny chyba, że uzywasz go przy adminie..

Opublikowano

1 plugin blokuje wiekszość tych cheatów :

AntiCheat co blokuje:

  • Chat spam blocker
  • Command spam blocker
  • Longreach blocker (Breaking blocks, placing blocks, fighting)
  • Force Field blocker
  • Flymod blocker
  • Speedhack blocker
  • Noswing/instant break blocker
  • Instant use blocker (eating,firing a bow, etc.)
  • Walk on water blocker
  • God mode blocker
  • Spider (Climb walls) blocker
  • Autobuild blocker
  • Massive drop blocker
  • NoFall blocker
  • Zombe's mod blocker
  • Nuking blocker
  • Teleport blocker
  • Autoheal blocker
  • Aura blocker
  • Knockback hacking blocker
  • XRay statistics system

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Gosciu jeżeli jestes autorem tego moda wielki szacunek.

ehem, moze teraz ktos napisze ze latwo jest zrobic takie cos ale nie dla mnie ^.-

Lap lajka ^.-

Opublikowano

Up

Nie, nie jestem autorem tego moda. Używałem go większość czasu i go opublikowałem. :)

2x Up

GodMode oraz Aury nie blokuje. :)

Opublikowano

W d*** sobie wsadźcie te wasze czity!

Kolejna osoba, która pozwala wszystkim na legalne rozwalanie serwerów... wielkie dzięki! Przez takich ludzi jak ty, Spluer, polskie serwery MineCraft upadają. Ciesz się, masz powód, udostępniłeś kolejnego czita, możesz śmiało uważać się za przywódcę Neo-Kidów, bo prawdziwi gracze jak ja nigdy nie sięgną po coś takiego.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Up

tak to jest jak się z nierozwagą używa

2xUp Nie podoba się nie spamuj - twój problem

3xUp

Nie moja wina, że serwery nie umieją się zabezpieczyć

Opublikowano

Czy tego moda można wgrać na 1.2.5?

Czy trzeba wgrać na 1.2.4? (bo niewiem czy 1.2.4 Będe mógl grać na serverach 1.2.5?

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...