Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie no żyć się nie da


Jowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Dziś mnie dopadły lagi. O godz. 18.50 gra działa normalnie, a za 10 min, lagi takie że szlak trafia. Idę włączam lunetę i nie wiem ruszać się nie da z nożem tak samo, tylko "istnieje problem z twoim połączeniem" i nic więcej a jak się ruszę to od razu to samo. Robiłem rzeczy z tuta googlusa i nic dokładnie to samo, help.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Też miałem tak samo ... to jest kwestia czasu jutro ew pojutrze będzie wszystko dobrze :}

51256155628504671483.png

By CheaterMan

Opublikowano

Tak.

 

Chłopie, co dopiero mi się dzieje >.<

Net w porządku, aczkolwiek podczas gry ping 999 i bfh...

W lolu skacze od 5 do nawet +6 k :DD

 

Robią na 100% coś na lini, kwestia czasu, poczytaj na Forum PcFormat

OndteAw.png
Opublikowano

@up co to wnosi do tematu? 600ping to dużo

Nie wiem spróbuje jutro i napiszę

 

@Keniger grasz w LoLa na east, jak tak to napisz na pw.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Wlasnie zamierzalem pisac temat dt. nie plynnej grze w bfh , bo dotychczas gra mi chodzila plynnie , a po tym dzisiejszym patchu jakos mi muli gre , moze to kwesta czasu , zobacze jutro jak bedzie chodzic.

883a4c6552b8d08bd8203d21788fd86dee4c2908.png

 

f85e60776e51e6e4dd19d8a111bbb648db2b4459.png

Opublikowano

@Jowe

a jaki ten temat ma związek z lolem? więc mi tu nie pisz o tej grze.

Widocznie każdy ma teraz jakieś problemy, bo ja też ledwo co robię przez lagi i freezy. Trzeba czekać .

Opublikowano

@Jowe

a jaki ten temat ma związek z lolem? więc mi tu nie pisz o tej grze.

Widocznie każdy ma teraz jakieś problemy, bo ja też ledwo co robię przez lagi i freezy. Trzeba czekać .

Nie mam żadnych lagów a o zacięciach dowiedziałem się z tego tematu.

 

/neostrada? ja tak, a oni też więc...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...