Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Błąd] Nie mogę włączyć Gry


ciner89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Otóż dziś chciałem rozpocząc grę w NFS:W

 

Mam konto , pobrałem jak było w Temacie

 

http://www.mpcforum.pl/topic/543858-tutogolne-informacje-o-nfs-world/

 

Podczas włączania Gry wyskakuje mi taki oto błąd

 

 

"Aktualnie Serwery są wyłączone. Dziękujemy za cierpliwość"

 

Niestety dopiero zacząłem grę więc nie wiem co się dzieje i do kogo to skierować , dlatego pozostawiam ten temat wam

 

 

Liczę na szybką odpowiedź

Opublikowano

Trafiłeś na najgorszy moment...

 

Servery worlda są zryte i niestety wiele osób tak teraz ma.

 

Prawdopodobnie robią path avaryjny

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dzięki wielkie. Zawsze lepszy rydz niż nic. A wiesz może ile to potrwa? I parę fajnych wskazówek byś mógł udzielić gdyż nie mogę się w tym połapać a TuTy mają tylko podstawowe informacje o grze a o ustawieniach itp niestety nie.

Opublikowano

Napotkasz wiele błędów i problemów ponieważ,servery są zryte i nie wszystko działa.Nie wiadomo ile to potrwa,bo u nich to jest różnie.Patch awaryjny bedzie prawdopodobnie w poniedziałek,jeżeli nie to w środę - tak mówią "tempaki" z EA.

 

Chcesz wskazówek,żaden problem pisz na gg/pw to wszystko CI powiem ^_^

 

PS:

NIE TWÓRZCIE WIĘCEJ TAKICH TEMATÓW BO TO NIC NIE ZMIENI.SĄ TERAZ PROBLEMY Z SERVERAMI WIĘC BĘDZIECIE MIELI TAKIE PROBLEMY Z GRĄ.PISZĘ TO DO WSZYSTKICH.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

no do tych tematów się zgadzam lecz napisałem że dopiero zacząłem. A czy wy możecie teraz grać normalnie czy nie? Bo niestety nikt nie odpowiedział trafnie.

Opublikowano

Ja nie grałem w worlda od tygodnia, bo mam tak samo jak Ty. Nie chce tracić nerwów siedząc nad tym, wiem, ze prędzej czy później ,,tempaki z timu nid for spit word" naprawią to. Tu liczy się kasa, a EA na to leci jak nikt więcej.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...