Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Pantheons - nowa odsłona.


Katarin.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

99419539912663462475.png

 

Z początku uprzedzę iż nie spotkacie u nas tysięcy itemów z Painta, będziemy się trzymać

stylu klasycznego. Oczywiście nie będziecie się też nudzić ale o tym niżej.

 

 

09695780183648974460.png

 

 

84360340537346398281.png

 

Ilość Ramu na serwerze : 1400 MB (1.4GB)

Prędkość Internetu : W dzień 6mb W Nocy 15-20 mb

Ilość Miejsca dostępna na dysku : 1000 GB (1TB)

Oprogramowanie Serwera : FreeBSD 8.2 32 bity

 

05100465273235752931.png

04781066715682546281.jpg

 

26346272538969979901.png

Na dzień dzisiejszy nie podamy szansy na pomyśle ulepszenie a także

składników jakie są potrzebne do stworzenia czy ulepszenia przedmiotu.

 

Bojowy Miecz na Miecz Trytona

10296724388714386277.png

 

 

Smocze Noże na Bezduszne Noże

95163711295139130653.png

 

 

Partyzana na Zabójce Żółtego Smoka

15802815976591727131.png

 

 

Miecz Szponu Ducha na Święty Miecz

07087606266540380641.png

 

 

Dzwon Nieba i Ziemi na Hubiskusowy

66274274295044115507.png

 

 

Wielki Łuk Żółtego Smoka na Łuk Diabła

01662754200411067366.png

 

 

Wachlarz Zbawienia na Diabelski Wachlarz

08651539690436464952.png

 

24061793213829010513.png

Posiadamy dwadzieścia nowych szkat i kluczy wyciągniętych z Globala.

Będą dostępne wszystkie nowe wierzchowce.

Ze wszystkich mobów będą wylatywał Szkatułki Blasku Księżyca.

Na serwer zostaną wgrane nowe mapy takie jak; Katakumby, Mapa Handlowa, Ice Run, Smocza Krypta.

Nowe fryzury z Globala.

Możliwość łączenia itemów aby nie brakowało miejsca w eq.

Nie będzie v1 czy v2 Groty, będzie taka jak na starym Pantheons.

Nowe Bossy : Niebiański Smok , Diabelska Kostucha , Diabelska Śmierć , Niebiańska Śmierć, Generał Yonghan i Niebiański Dowódca.

Powiększone Spoty na wszystkich mapach 3x , Skrócony czas oczekiwania na metiny w red lesie o 50% i powiększony resp o 3x , Dodane nowe metiny na 95/100 poziom w Nieb. Grocie

Nowe metiny w : Lochu Małp , Lochu Pająków V1 , Lochu Pająków V2

Maksymalny poziom do zdobycia 99, po zdobyciu zostanie zwiększony i oczywiście zostaną dodane nowe przedmioty na wyższy lvl.

Nowe questy m.in. zamiast biologa to mamy Przedmioty dla Seona od 30 do 120 poziomu , nowe questy poboczne , nowe polowania/egezkucje

Nowa Czcionka w Cliencie , oraz lepsze tekstury itp.

 

30064100210562333117.png

 

ABS : 5/10/15 wchodzi

HP : 500/1000/2000

PE : 50/100/300

Abso do PŻ/PE : 5/10/15

Silny przeciwko Ludziom : 5/10

Silny Przeciwko Orką itp : 10/15/20

Reg PŻ/PE : 15/30

Szansa na Otrucie : 2/5%

Szansa na Spowolnienie : 2/5%

Szybkość Ruchu,Ataku : 10,15,20

 

40231454519569066946.png

 

68615812997427463801.png

 

02066596262586845253.png

 

64374323458636538653.png

Grafika została wykonana przez Katarin - kategoryczny zakaz kopiowania!

Serwer Hamachi.

Wraz ze zbliżającą się datą Beta testów będziemy podawać coraz więcej informacji.

Beta testy - 01.06

 

 

Zdjęcie weryfikujące.

54347147484510447036.jpg

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Ubogo, skoro reaktywujesz to podaj informacje na temat starej odsłony serwera bo nie każdy mógł się z nią zetknąć.

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano

Witam. Z tej strony główny Administrator , oraz technik serwera.

  1. Temat będzie jak najbardziej aktualizowany .
  2. Jest to tylko część nowości które zostaną wprowadzone na serwer , nowy Pantheons będzie w 70% podobny do starego serwera. Handlarze będą w 98% tacy jak na starym Pantheons , raty będą przybliżone w 99% , lecz poza tym serwer tym razem będzie w pełni odbugowany , zoptymalizowany i ustawiony na wydajność aby jak najwięcej osób grało na nim bez lagów.
  3. Na dzień dzisiejszy serwer posiada 20-30 questów łącznie z biologiem , oraz polowaniami/egzekucjami.
  4. Kolejną korzyścią dla starych graczy jest to że nie będą musieli pobierać od nowa clienta gdyż wrzucą aktualizacje 200-350mb~ do starego clienta Pantheons i gotowe !
  5. Forum zostanie podane dziś w godzinach 17.30-19.45

Administrator Serwera Pantheons

Opublikowano

Nie mamy nic wspólnego ze wcześniejszymi zapowiedziami, jak mogliście zauważyć były one kasowane przez Moderatorów MPC.

Były to zwykłe plagiaty, jeżeli ktoś chce porównania ze starą odsłonom serwera to wystarczy wklepać w wyszukiwarkę MPC "Pantheons".

 

Do kamilka16, porozmawiaj ze swoją nauczycielka/nauczycielem polskiego aby nauczył cię czytać ze zrozumieniem.

Jak byk jest napisane w zapowiedzi o tym iż będzie uzupełniana wraz ze zbliżającą się datą beta testów.

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Po co go tak wcześnie zapowiadać skoro tu nic się nie dowiedziałem?.. Rany boskie. Do tego terminu Bety wyjdzie z 5 innych serwerów więc ludzie mają miesiąc czekać?. no bez przesady.

Opublikowano

tal trudno w nazwie tematu napisac [ZAPOWIEDZ] [HAMACHI] ... ?

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Witam !!

 

Właśnie dostałem nowe dyski do komputera .

Pracę nad serwerem zostały oficjalnie rozpoczęte.

Beta Testy spokojnie wystartują do : 01.06.2012r.

Administrator Serwera Pantheons

Opublikowano

Wstępne Informacje (Dla Was) o sprzecie :

  • Ilość Ramu na serwerze : 1400 MB (1.4GB)
  • Prędkość Internetu : W dzień 6mb W Nocy 15-20 mb
  • Ilość Miejsca dostępna na dysku : 1000 GB (1TB)
  • Oprogramowanie Serwera : FreeBSD 8.2 32 bity

Administrator Serwera Pantheons

Opublikowano

dobrze administrator napisał. Wy macie równo w głowie? Wstawili zapowiedź a napisał że zaczęli pracę. Zapowiedź się wstawia jak się ma prawie wszystko dopietę na ostatni guzik. A 40 osób na hamachi to norma . reoladSpopi stary serw hamachi. Grało około 60osób. Typowy serwer pvp. I czego jest 5 na trucie Tylko? na plu jest 8%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...