Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] MPC - TOURNAMENT Edycja IV


Omek

MPC - TOURNAMENT Edycja IV  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz?

    • Tak
      56
    • Nie
      19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proste, nie chcesz to nie bierz udziału ...

 

OMA to jest najlepsze rozwiązanie w takim czymś, jednak na grupy nie ma sensu robić, gdyż takie coś się nie skończy nigdy, lepiej w formie drabinkowej.

Opublikowano

Również jestem na Tak.

Na pewno wziąłbym udzial :)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Czemu nie, przyda się mała rozrywka dla graczy -> bo nie wiem jak innych, ale mnie strasznie nudzi CA, więc jeśli termin tego tournamentu zgra się w moim wolnym czasie, to zapewne weznę w tym udział;D

Opublikowano

i co znowu champion będzie do wygrania ?..

 

Hmm, tym razem zmienimy nagrody : 1 miejsce - Blue lub Gold oraz -15%, 2 miejsce - Chempion oraz i 10%, a 3 miejsce - 5% .

9368_gold.png

Opublikowano

Będzie beka again ;D

Nie wiem czemu Omko chcesz robić ten turniej ale ok.

Tyle że powiem Ci takie tagi :

-Niewypał

-Fail

-Puacz

-Hackers

...

I pewnie inne gówna ;D

 

A tak z ciekawości, przed (uprzejmym banem) był taki temat :

 

http://www.mpcforum....__fromsearch__1

 

Temat nigdy już nie wrócił, jak byś mógł dodaj go tutaj w temacie, pewnie więcej osób by było na Tak. ;D

(Można by było zrobić na tego zasadach.

Chciałem tam dodać coś nowego, czego nigdy w turniejach CA nie było ..no ale olefka 4ever)

Opublikowano

Ciężko było ci napisać na pw ? Proste, jak będzie niewypał to będzie. Dlaczego mamy nie próbować ?

9368_gold.png

Opublikowano
Ciężko było ci napisać na pw ? Proste, jak będzie niewypał to będzie. Dlaczego mamy nie próbować ?

Tia ;D

Bo nie wiedziałem czy się odezwiesz...

Za to raporta napisałem ale cóż...

 

Tak czy owak powodzenia.

=D

Chcesz możemy to obgadać na PW.

Chętnie Ci pomoge w tym.

O ile nie bd CI to przeszkadzać..

Opublikowano

czemu bez speca przecież może być spec ale bez itemków .

 

i cqb ;

skoro zabraniacie cqb to zabrońcie tez g36 to jest overpowered broń chamska i głupia tappingiem cienias wygra z cqb...

 

PISAŁEM O VICTOR RULES A NIE O WASZYCH , ŻEBY NIE BYŁO !

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

czemu bez speca przecież może być spec ale bez itemków .

 

i cqb ;

skoro zabraniacie cqb to zabrońcie tez g36 to jest overpowered broń chamska i głupia tappingiem cienias wygra z cqb...

 

PISAŁEM O VICTOR RULES A NIE O WASZYCH , ŻEBY NIE BYŁO !

 

Uśmiałem się do bólu.

G36E jest overpowered? Oj, coś mi się wydaje, że nie.

Victor Rules - zakaz speca, zakaz broni za nx, speed tylko 18% ale za gp i inne.

Powiedz mi, skoro g36e jest overpowered i jest bronią chamską, to dlaczego na MixPOLu 90% osób nią gra?

Opublikowano

Maxiu ty lepiej nic tu nie pomagaj bo będzie lipa ! Omek niech to robi sam :D

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano
Maxiu ty lepiej nic tu nie pomagaj bo będzie lipa ! Omek niech to robi sam

Weź lizusie mnie tutaj nie wkurwiaj.

Sam sobie rady nie da.

A ja oferuje pomoc, jeżeli mnie oleje to jego sprawa.

Opublikowano

Maxiu ty lepiej nic tu nie pomagaj bo będzie lipa ! Omek niech to robi sam :D

A ty co kurwa? Spierdalaj na ryj sieroto. Maxiu by sam zrobił więcej niż ty wysrasz. Zobacz sobie na jego moddy, na jego wcześniejsze zaangażowanie w forum ( przed bannem). Czym on ci tak zawinił???? Mam nadzieje, że go przeprosisz.
52671550.jpg
Opublikowano

jestem za turniejem :) Czy to jest forum i temat zeby sie nie potrzebnie obrazac? ogarnijcie sie ludzie i pojdzcie lepiej do szkoly

Opublikowano

Kurwełe oby wypaliło :D.

 

Omekałkę a może nagrody tak:

 

1 miejsce - Blue lub Gold oraz -15%, 2 miejsce - Chempion or Blue -10%, a 3 to co zostanie hyhy (blue or chempion) - 5%

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

@Up mączuś ;D

Jebać nagrody...

Ogólnie on jak wróci ze szpitala, ogarniemy ;D

Ja mu zasunąłem pomysła.

I nie bd takie nagrody.

 

Ale jak mają być już w taki sposób, to zgodze się ;D

 

Mączuś <3

Opublikowano

Jestem na tak, byle by nie była taka beka jak ze Struclem.

Jak coś zaklepuję w teamie nn<cyferki>. <3

Opublikowano

Omko ty mi powiedz, po cholere ?....

 

Będzie kolejny fail kochanego działu CA i tyle. Hmm ile wersji tournamentu sie udało 1/0 ? Chyba jak Dax był i ogarniał to jakoś to szło, a później to jeden wielki rozpierdol....

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Jasne ,ze tak.

 

 

Poszukam CA na komputerze i sie zapisze :D

 

Bronie podstawowe dozwolone ? :D

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Zmieniłem zdanie !! jestem na nie ! czemu ? Zobaczcie ostatni Konkurs w tym dziale ! Najfajniejsze jest to, że ani 1 administrator nic nie zrobił !

Robienie czegoś takiego jest bez sensu !!

Pozdrawiam Maxiu xD

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Chcialbym zauwazyc ze omek wspominal juz o tak zwanych karach dla ludzi ktorzy sie zapisza o tak o i bede miec potem wyj.... na to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...