Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]XM8c czy MP5 ?


KTOSSSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce wiedzieć czy kupić XM8c czy MP5.

Kolega mówi mi że XM8c niech kupie bo on sam ma, a też je mam ale na 7 dni i dobrze mi się nim gra i mówił że MP5 to gówno

a chce wiedzieć czy to prawda.

 

Odpowiedź uzasadnij co jest w nim dobre co złe.

 

Dzięki za uwage B)

THEVAMPIR542.png
Opublikowano

haha mp5 to gówno hahaha mp5 best for enginer ale jezeli masz mniejszy niz 20 lv to nie kupuj na stałe bo ci sie nie opłaci ;] znaczy nie wiem ale ja tyle kasy bym nie wydał ;p juz lepiej kup cały zestaw dla enginera ;D

Opublikowano

Mp5 jest opłacalne na małe mapy gdzie znajduje się dużo budynków, ponieważ to jest broń krótko dystansowa nadaje się jedynie na krótkie dystanse a co do tego całego xm to nie wiem .

1323717436-U247153.gif

Opublikowano

CO wy pierdolicie?

Jak kupisz dodatki na celność, spokojnie możesz snajperów zdejmować na Karkand z drugiego końca mapy...

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, jak nie graliście tą bronią to najlepiej się zamknijcie i nie wciskajcie bzdur

Opublikowano

To jest broń over powered czyli za mocna jak na tą klase :) ale bierz ją jak dokupisz dodatki to kox jesteś jak nic :) nawet może ci się udać gościa z usasem zabić w zwarciu.

Opublikowano

Uważam że MP5 to najlepsza broń tej grze:

Jest celna, szybkostrzelna i bardzo szybko się nią przymierza (jeżeli wiecie o co mi chodzi) w przeciwienstwie do broni medyka.

Minusem są małe obrażenie co dla mnie znaczy niewiele.

 

P.S. Czy wie ktoś co dokładnie daje kontrola?

np. w magazynku który dodaje control +1

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Każdy bierze MP5 i w ogóle najlepsza broń dla tej klasy...

+ Celna

+ Szybka

+ Sporo ammo

+ DMG w miarę

+ nie znosi ( rozrzut )

Opublikowano

heh zależy mi na tych postach jak na wodze w klozecie....

 

poco mi posty?;] szpanować ranga?

 

i to ty nabijasz se posty :)

 

 

@DOWN

 

..................

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...