Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ominąć bana soldat 1.6.2


berni3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak można ominąć bana w nowym sodacie kiedys wystarczało nowe ip teraz nie daje to rezultatów domyślam się ze gdzieś jest to zapisywane w jakimś rejestrze Windowsa bo jak usunę i zainstaluje soldata jest to samo . A na innym windowsie w tym samym komputerze bann nie obowiązuje

 

??

Opublikowano

Zależy.

Jak ban jest na IP to zmień IP.

Jak na nick to zmień nick.

Jak na HWID to zmień kompa :)

 

sHoTTy

Opublikowano

nie jest na ip i na nick może to HWID tylko coś więcej na ten temat?

 

na tym samym komputerze działa ale na innej kopi windowsa więc może chodzi o numer z widnowsa bo od dysku tez to nie zależy

Opublikowano

Nie wiem na jakiej podstawie soldat generuje HWID, ale jeśli mówisz, że jak działa na innym Windowsie to znaczy, że HWID się zmieniło.

Jak trochę niejasno to sry. ;]

 

sHoTTy

Opublikowano

Jeżeli dostałeś bana na HWID to spróbuj od kogoś wyciągnąć poprawne HWID [ bo HWID musi być zgodne z jakimś tam algorytmem ]

Poprzez cheat engine wyszukaj swoje hwid, następnie zmień hwid na inne [ które weźmiesz od kogoś, możesz nawet wziąć z tego drugiego windowsa ]

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli biegle posługujesz się angielskim polecam odwołać się od bana na stronce którą ci podałem na PW.

 

Soldat: 4Squad :>

Moje [TuT]'ki



"Nie boję się człowieka, który zna 10 tysięcy kopnięć. Boję się człowieka który
zna jedno kopnięcie, ale potrafi je powtórzyć 10 tysięcy razy." -Bruce Lee

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...