Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dream OF Metin2 [Hamachi]


mpcforum1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

parametry.png

 

cpu.png

2x 3.0Ghz

 

ram.png

4GB

 

net.png

2mb/s

 

 

linki.png

 

web.png

http://5.92.79.174/ 

reg.png

http://5.92.79.174/reg.php

klient.png

http://uploading.com/files/get/9d4d96c1/

ip.png

5.92.79.174

pl.png

http://speedy.sh/VfDr9/RemixMT2.exe

skan.png

https://www.virustotal.com/file/71d4101f75f6e3cccd1a5c64a68fb6714cd95050a53263a63f2d28019df4592b/analysis/1332097396/

 

info.png

 

npc.png

gpserwera.png

 

start.png

86lv,Stalka,Bojowy,Pierścień Teleportacji,Księga Wojskowego Konia.

 

ulepszacze.png

Nie ma.

 

exp.png

300%

 

drop.png

350%

 

yang.png

600%

 

video.png

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

 

Jinoo.png

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

Hamachi/Gra

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

wtorek.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

sroda.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

czwartek.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

piatek.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

sobota.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

niedziela.png

7.30/14.15 Jeśli nie włącze o 7.30 to włącze o 14.15 (Lub Póżniej)

 

sieci.png

 

Dream OF Metin2/2

Dream OF Metin2/3

Dream OF Metin2/4

Dream OF Metin2/5

Dream OF Metin2/6

Dream OF Metin2/7

Dream OF Metin2/8

Dream OF Metin2/9

Dream OF Metin2/10

Dream OF Metin2/13

 

 

pass.png

12345

 

 

team.png

 

[GA]Zbyszek

 

[GM]GameMaster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

Ten kto pobierze clienta niech wsadzi do niego społszczenie.Bo inaczej serwer nie zadział.SS Werfikacyjne http://speedy.sh/A78...a-MPC-Forum.jpg Miły Team.Częste eventy.W ,,Pierścionku Teleportacji,, Dostaje yangi i expa.Na cliencie jest nowy wyglad skili.U instruktorów mocy Body/Mental sa epickie zbroje i bronie.Serdecznie zapraszam do gry i pozdrawiam!

 

 

 

Sorki, ze nie wyszedl mi obrazek :[

 

Zapraszam Do Komentowania.

Opublikowano

Taki serwer dla zabicia czasu, a ja takowego potrzebuję, wejdę i zobaczę co to Ty tam masz : >

 

btw. Nie da rady wrzucić klienta na inny hosting? Strasznie długa ilość czasu pobierania ; x

nb7p0x.png

Na serwerach możesz mnie spotkać jako:

Szamanka: Duchess | Ninja: Jeanne

 

Wykonuję komplety (sygn. + av.) na MPC forum za darmo. Przykład powyżej.

Opublikowano

http://r15.cooltext....xt672700734.png

 

Wystarczy kliknac w link i masz ten obrazek co chcialem umiescic go w wstepie :)

 

Zbireamy kase na Dedyka :)

 

Zbieramy*

 

Sieci jest od Dream OF Metin2/1 do 32 tylko nie dalo sie umiescic, az tyle :(

To kliknij edytuj temat i podmień ten wpis na samej górze na:

[img=http://r15.cooltext.com/rendered/cooltext672700734.png]

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

A szkoda, kolejna moja nadzieja prysła.

nb7p0x.png

Na serwerach możesz mnie spotkać jako:

Szamanka: Duchess | Ninja: Jeanne

 

Wykonuję komplety (sygn. + av.) na MPC forum za darmo. Przykład powyżej.

Opublikowano

Oglaszam, ze [GA]Zbyszek.Mowil mi, ze zrobi od nowa metka! :).A, i tak Wiuras100 masz racjje wziolem ten ss bo nie mialem innego

 

I kazda siec full xD. Ale nie bojcie sie [GA]Zbyszek dorobi :) [Tylko, że potem narazie nie ma czasu.]

 

Teraz [GA]Zbyszek bedzie robic prezke :)

Opublikowano

Oglaszam, ze [GA]Zbyszek.Mowil mi, ze zrobi od nowa metka! :).A, i tak Wiuras100 masz racjje wziolem ten ss bo nie mialem innego

 

I kazda siec full xD. Ale nie bojcie sie [GA]Zbyszek dorobi :) [Tylko, że potem narazie nie ma czasu.]

 

Teraz [GA]Zbyszek bedzie robic prezke :)

To Jak od nowa będzie robił to na innych plikach ;x
15963tata556.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...