Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarknassFight- Tworzenie postaci, problem


manki6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

gdy próbuje zrobić pierwszą postać wyskakuje mi komunikat:

http://imageshack.us/photo/my-images/18/aaaaaaaaaaaaaq.png/

Proszę o szybką odpowieć co z tym zrobić bo mam WIELKĄ ochotę pograć :D

Opublikowano

Z translatora wyszło "Nie możesz stworzyć tej postaci."

Grasz na angielskim Rappelz? Jeżeli tak, zmień na polski.

I może to być przyczyna tego, że używałeś spacji w tej nazwie, lub jest za mało/dużo liter w nazwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

NeraVo jak ma niby zmienić?

To jest na angielskim cliencie i tak musi zostać. Co do tworzenia postaci :

 

- Zobacz aktualizację sterowników

- Zobacz czy masz net.framework minimum 3.5

- Przeinstaluj grę

Opublikowano

Orginalnego clienta nie moge ściągnąć ze strony...

więc próbowałem na kliencie z servera "Ondine"

rano pobrałem rappelz z oficjalnej strony i tez lipa

 

co do nazwy postaci: Bambi - raczej jest w porządku

Opublikowano

To sprawdź wpisując :

 

sdfhsdfhsd

 

czy stworzy Ci postać. Jeżeli nie to musisz mieć oryginalnego clienta.

Opublikowano

Rakocy, chodziło mi o pobranie polskiego clienta.

Pobieraj z oficjalnej strony, z innych stron przy grze mogą wystąpić własnie takie błędy.

A jeżeli to nic nie da, to raczej nie wiem o co chodzi. Trzeba poszukać trochę na google, lub choćby na forum Rappelz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Up

 

client rappelz link z epvp (proszę o nie danie 5%) ponieważ na str nie można normalnie pobrać

 


http://www196.jumbofiles.com/files/39/rilyr/joectn70jv8h/DarknessFightClient.part1.rar
http://www262.jumbofiles.com/files/55/l1j00/mnh1a9z3vsha/DarknessFightClient.part2.rar

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

przy próbie downloadu :

 

"Expired

 

 

Download links expire after a period of time to prevent hotlinking.

Please return to the download page to generate a new download link."

 

bardzo bym prosił o wrzucenie clienta na jakąś inną strone

Opublikowano

juz pobieram ;)

dzięki odezwe sie jak zadziała ;pp

 

niestety nie zadziałało...

 

jednak udało mi się :

 

cilenta podbrałem z

http://www.elitepvpers.com/forum/rappelz-private-server/1772756-new-df-7-3-client.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...