Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

I Oficjalny konkurs Single Player - Wyniki!


KPRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, otóż dzisiaj postanowiłem przygotować wyniki prac, które wy wystawiliście - drodzy użytkownicy forum.

Niestety z przeciwności losu byłem zmuszony sam zadecydować o wyniku prac.

Liczyła się kreatywność, oraz dobre "zmontowanie" danej kategorii.

A więc do rzeczy:

 

1331906012-U228457.png

 

Zwyciężył użytkownik: Pexior05

Gratulujemy! otrzymał on Talon na -10%, i udział w WIELKIM FINALE, gdzie nagrodą główną jest możliwość zdobycia GOLD MEMBERA!

Odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajęli użytkownicy *ZiomQ* oraz Siema Heniu

Dostali oni odpowiednio Talon na -10% i -5% do statusu ostrzeżeń.

 

1331906034-U228457.png

 

Zwyciężył użytkownik: Farex

Gratulujemy! otrzymał on Talon na -10%, i udział w WIELKIM FINALE, gdzie nagrodą główną jest możliwość zdobycia GOLD MEMBERA!

Odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajęli użytkownicy JuanPleXxx oraz xamizo

Dostali oni odpowiednio Talon na -10% i -5% do statusu ostrzeżeń.

 

1331906267-U228457.png

 

Zwyciężył użytkownik: ManInHat

Gratulujemy! otrzymał on Talon na -10%, i udział w WIELKIM FINALE, gdzie nagrodą główną jest możliwość zdobycia GOLD MEMBERA!

Odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajęli użytkownicy Cass+ oraz Reaver

Dostali oni odpowiednio Talon na -10% i -5% do statusu ostrzeżeń.

 

W wielkim finale są:

-Pexior05

-Farex

-ManInHat

 

Wszystkim wygranym jak i nie wygranym serdecznie gratulujemy!

Te osoby które zajęły pierwsze miejsca w swojej kategorii, będą miały szansę wygrać Gold Membera.

Z tych 3-prac jutro wybierzemy najlepszą! i to ona zostanie poinformowana że wygrała Golda. (Poprzez PW na forum)

Proste? pewnie że tak.

Wszystkie wygrane osoby doszły także do tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/565580-legendy-single-player/

Możecie im składać GZ, ale bez dużego spamu :) tu w tym temacie będzie także ogłoszony Gold Member!

Tak więc I oficjalny konkurs Single Player uważam za zakończony!

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Lipa, gz.

 

Szkoda, że tylko Ty głosowałeś, a nie jeszcze Wredna i Baksiu, bo trochę bardziej się znają na grafice, ale ok. ;c

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

@Up

No niestety. Baksiu niestety nie mógł, a na Wredną nie mogłem już niestety czekać :/

Gz all

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Wow! Nie spodziewałem się tego :P

 

Dzięki i gratulacje wszystkim pozostałym, powodzenia w finale! :)

 

PS: z 10% chętnie skorzystam :P

742611478555387739101.jpeg

Gość Pexior05
Opublikowano

Oł szit. :D

Fenks all. Myślałem, że mnie Siema Heniu lub ZiomQ pokonają. :D

Jeszcze raz dzięki.

(Co ja zrobię z drugim goldem) xD

 

// A czy wiesz że wygrałeś golda? teraz każdy z tych 3 kategorii będzie miał szansę wygrać golda. Tylko jedna osoba będzie miała tą upragnioną rangę - zielinskipawel4

 

//Tak tylko myślałem co zrobię z drugim goldem jak wygram (jeśli wygram) ^^

 

// xD - zielinskipawel4

Opublikowano

Gz ManInHat. :D

Widocznie trochę mi zabrakło do Ciebie. :D

 

// Nic ci praktycznie nie zabrakło :) Miałem WIELKI dylemat czy ty czy ManInHat. Praca naprawdę świetna, jest czego zazdrościć. Niestety ten konkurs był tak skonstruowany że tylko 1-zwycięsca, a praca ManInHat miała to coś w sobie // - zielinskipawel4

rydah for life

Opublikowano

Ja miałem wygrać :(

Jak można to -5% poproszę.

 

 

 

@down

ale ja chce terazzzzzzzzz!

// Oj nasz Heniu nie cierpliwy :/ - zielinskipawel4

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Żeby było jasne.

Talon -% jest do wykorzystania podczas jak ktoś będzie dawał wam warna. Wtedy możecie go wykorzystać. Macie wpisy w statusie ostrzeżeń, i po tym wpisie jeżeli dostaniecie % będziecie mogli wykorzystać te -% :)

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Gz ManInHat. :D

Widocznie trochę mi zabrakło do Ciebie. :D

 

// Nic ci praktycznie nie zabrakło :) Miałem WIELKI dylemat czy ty czy ManInHat. Praca naprawdę świetna, jest czego zazdrościć. Niestety ten konkurs był tak skonstruowany że tylko 1-zwycięsca, a praca ManInHat miała to coś w sobie // - zielinskipawel4

 

Ale i tak było zajebiście... :)

 

DOWN

 

Dzięki :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Serdecznie gratuluję wszystkim. Niestety, ale z powodu przejściowych kłopotów nie miałem kiedy oddać swoich faworytów do Pawła. Zapewniam jednak, że do finału na pewno się bardziej przygotuję. ;)

 

// Przygotuj Baksiu bo liczymy na ciebie :P - zielinskipawel4

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Rangę Gold Membera i zarazem finał wygrał ManInHat.

Gratulujemy.

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...