Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod] Skiny Czołgów - Gdzie Strzelać


XerekPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

POMOCY !!

Mi nie działa =/

Wchodzę w

E:\World Of Tanks\World_of_Tanks\res_mods\0.7.2

Wklejam ten wypakowany folder vehicles, uruchamiam grę i nic.

Stare tekstury

x

Opublikowano

przeczytasj poradnik ponownie i sprawdź gdzie popełniłeś błąd, może txt. są w winrarze? ale wątpie.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

Poradnik jest najnowszy i jeżeli bedzie inna metoda instalacji modów niż ta którą opisałem to na pewno uaktualnie.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Bywalec
Opublikowano

Nie można tego wrzucić na mediafire czy coś w tym stylu bez ograniczeń sciągania i wejść z danego ip?

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

u mnie to nie działa ;/ pobralem pliki german. wkleilem tam gdzie trzeba i nie dziala.

 

@Edit. niby działa ale coś się pierdzieli i mam tylko 1 czołg oznaczony innym skinem. ;/

logofu.png

Coming Soon!

Opublikowano

Mam prośbę, a mianowicie czy mógłby ktoś wrzucić na jakiś inny hosting pełną paczkę( z wszystkimi nacjami)

dam like:)

 

 

 

 

 

Opublikowano

up,właśnie wrzucam nowe czołgi - trzeba było sprawdzić wszystkie czołgi od nowa i ich słabe punkty dlatego zajeło to tyle czasu.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

To jest błąd forum,a nie mój aktualnie nie mam czasu poprawiać waszych błedów technicznych.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

Żartujesz, prawda? Są wszystkie nowe czołgi...

Soviet branch:

IS-7, IS-4, IS-8, ST-1, IS-3, KW-4, KW-5, IS, KW-3 KW-1S, T-150, KW-2, KW-1, T-54, T-44, T-43, T-34-85, KW-13, T-34, Object 704, ISU-152, SU-152, SU-100 SU-85.

German branch : Maus, E-100, E-75, VK 4502 (P), Tiger II, VK 4502 (A), Lowe, Tiger, Tiger P, E-50, Panther II, Panther, VK3002 (DB), VK3001 (H) , VK3601 (H), VK3001 (P), Pz III / IV, Pz IV, JagdTiger, Ferdinand, JagdPanther, JagdPz IV, StuG III.

American branch: T110, M103, T34, T32, M6A2E1, T29, M46 Patton, M26 Pershing, T20, T30, T95, T28 Prototype, T28, T25 AT.

French branch: AMX M4 (1945), AMX 50100, AMX 50120, AMX 50 B, Lorraine 40t, Bat-Chatillon 25t.

branch of China: Type 59

 

Jakie jeszcze nowe czołgi są, które nie są tutaj wymienione, bo chyba coś mnie ominęło?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...