Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Imetin -Wielkie średnie w żalu , 18 level i aura P.:)


Arvenpvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,mam dziś do pokazania tak ,jak w temacie napisałem wielkie średnie i pro boniki w żalu ,i pare Ss z serwera.

Wielkie Średnie i pro bony:

 

0216133603.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

18 Lv. i aura P :

 

0211173002.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Proszę nie pisać komentarzy typu: "Nic nadzwyczajnego" ,"Nie ma się czym chwalić" , "Idiota" itp.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Bonus switcher i masz sr bez wysiłku. Gdybyś miał tylko ten 18lv to by było coś ale jak masz 2 konto 75+ to jest to niczym ;^

Opublikowano

Nie rozumiem? W żalu pewnie bonusswitcher i jechane prze 5h, a aurę najpierw modem, a potem 15 min kamykami. Trochę bezsensowne ss, a pisanie, nie piszcie takich komentarzy to odrzucanie krytyki.

Opublikowano

Bony Ci ładne weszły w tym żalu, no ale przy dzisiejszych botach to naprawdę nie ma się czym chwalić.

PS.Co takiego nadzwyczajnego w tym 18 lvl'u z aurą?

Jeszcze na takim łatwym serwerze o.O..

Opublikowano

chcesz zeby nie pisac komentarzy wiec po co wgl wrzucasz jak wiesz ze kazdy tak bedzie pisal bo to naprawde nic

osiagnij takie cos na PL a nie na imetinie

Silne P 20lvl

silnep.png

Aura P i Berek G 35lvl

rat3rg1p.jpg

 

oni to moga sie pochwalic ze cos osiagneli a nie ty sie chwalisz aura P na 18lvl na privie

18706.png
Opublikowano

UP@ Ma się czym popisać bo na Pl'u no to powaga ;]

 

@TOPIC

 

Aura P na privie nic trudnego lecz średnie zaskakujące ;] Pozdrawiam

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Jak byśmiał aure na m1-4 to wtedy bym mógł się pośmiać, a w tym nic nie ma smiesznego.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Emm co w tym takigo nadzwyczajnego takie średnie to ma każdy na tym privie

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Nie mogę się powstrzymać od tego komentarza...

 

Haha ! ... Człowieku nikomu tym nie zaimponujesz , łatwo jest pobrać kamermod'a włączyć funkcje zmieniania bonów na śr +50 po ok.30 min masz już je...

 

A tak w ogóle co to za problem zrobić Aure na P na takim lvl'u?

 

Nie widzę sensu tego tematu . ;x

Aha! Już widzę chodziło Ci o nabicie postów?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...