Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EliTe-Zone Survival+RPG [Średniowiecze]@pukawka [Dedyk] [25 slotów] [Non-premium] [Publik]


Teez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minezfull2.png

Elite-Zone [MineCraft]

» IP: 46.29.23.30:25585

»Sloty: 25

» White-list:OFF

» Mobs: ON

» Nether: ON

» PvP Arena: ON

» Wersja: 1.1.0

» Uptime:24/7

» HeadAdmin: MaPeT

 

Zagraj na odnowionym serwerze Survival!

Poczuj co to średniowiecze!

Zapraszamy!

 

elitelogo.png

Opublikowano

też chciałem wbić, ale widać ze juz w każdych grach trzeba wszystko za kase. I nie mam nic do tego, tylko czasami to jest wkurzające. Kopiesz a tutaj kick :<

 

@edit

więc też nie moge dac opini ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gram na serwerze od roku i naprawdę nie żałuję tego. Ten RPG jest Bardzo ciekawy. Są tam: NPC, Miła atmosfera, Miły admin (MaPeT) , konkursy, gildie, drużyny, Zabijanie Wszelkiego zła. Najlepszy RPG na świecie. Polecam Petruzen.

Opublikowano

  • Polecam serwer spoko, ogarnieci admini (MaPet, Waleq).
  • Odbywaja sie takze rozne wojny miedzy Magami, Wojownikami oraz Łucznikami.
  • Mozliwość handlowania.
  • Kupienia rangi, działki

Opublikowano

Zapraszam do gry!

 

 

INFO: Serwer zostaje przeniesiony na wydajnieszą maszynę oraz zostają zoptymalizowane pluginy! Zero lagów = świetna zabawa!

Opublikowano

Polecam server są tu ogarnięci Admini np _MaPeT_ ,Waleq wszyscy są spoko są spoko pluginy server się rozwija na coraz lepszy.Jest dużo zabawy itp naprawdę server cacy Osobiście Polecam ten server

:Pelcu ;)

Opublikowano

Witam wyzej wymieniony serwer jest krótko mówiąc zajebisty :) admini to fachowo dobrana ekipa :) serwer z miła atmosferą w dodatku mozna budowac poza miastem włąsne domy bez opłat :) Polecam serdecznie . Serwer godny polecenia :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NIBY jest to średniowiecze, ale server wygląda jak każdy inny n00bowski server minecrafta, założony przez 12-sto latka - ze świecącym glowstonem, szkłem i innym dziadostwem. Budowle na spawnie odstraszają - a połowa ściągnięta ze schematów i ustawiona zupełnie bez sensu. Admini banują IP za każdą krytykę i własne zdanie. Uwierzcie, są lepsze servery, NAPRAWDĘ średniowieczne.

 

SERVERA NIE POLECAM

Opublikowano

Dziecko, jakbyś nie bluzgał do adminów to byś bana nie dostał. Oby Cibie każdy admin na każdym serwerze banował. :)

 

 

Pozdrawiam i zapraszam na serwer!

Opublikowano

Ty wiesz co to bluzgi są? Napisalem Ci ze server kiepski i nie jest wcale sredniowieczny. I najwyrazniej mialem racje, skoro szybciutko mnie zbanowales. Pozdrawiam i zapraszam na swoj server, NAPRAWDE sredniowieczny. A nie jakis gowniany freebuild.

Opublikowano

Serwer jest w trakcie konfiguracji od strony technicznej :) MaPka już prawie skończona. Zapraszam na serwer! Ludzie go chwalą ! :)

Opublikowano

Gram na serwerze od roku i naprawdę nie żałuję tego. Ten RPG jest Bardzo ciekawy. Są tam: NPC, Miła atmosfera, Miły admin (MaPeT) , konkursy, gildie, drużyny, Zabijanie Wszelkiego zła. Najlepszy RPG na świecie. Polecam Petruzen.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...