Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Jak bezpiecznie Łowić


diablo660

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na Fish Bocie bezpiecznie łowić ryby bo ja dostałem bana tak odrazu zawsze bylem przy komputerze gdy GM coś się pytał i alarmował mnie ten Fish bot głosem "ALARM ALARM " no i wtedy nie uzywalem fish bota ale tak za 4 godziny ide sobie ulepszyć wędke i wylogowało, próbuje sie zalogować a tu co ??

 

"Twoje Konto Zostało Zablokowane"

 

Nawet nie wiadomo jak przecierz zawsze jak GM był odpisywałem

 

Nie blokowałem HS czy to dlatego mogłem dostać tego bana ??? Jak tak to proszę podajcie mi temat jak go zablokowąc bezpiecznie zeby nie bylo wiecej takich przypadków ze mi zbanują konto :P

 

 

 

 

Uzywam FB Erbel 4.2

Opublikowano

Ona już chyba nie działa :x Ja polecam łowić w m2 bo więcej ryb a tam gm raczej botków nie szuka :P

kuzyk2.png
Opublikowano

a jak HS nie jest zablokowany to co wtedy ??? bo i tak FB dziala bez blokowania HS :P

 

I przy uzywaniu KamerModa tez blokować ?

Opublikowano

blokuj HS łów w miejscach mniej publicznych np w m2 gdzieś albo w bardzo publicznych miejscach to nie będzie dziwne ze łowisz:)

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...