Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam Wszystkich ! Chce zrobić dropa nw jaki lvl 35 czy 54 ?


xStifl3rx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich !!!

Chce zrobić dropa nw jaki lvl 35 czy 54 ??

Jako klasę zrobić ???

2x Skile Bd Zwojowane na g1 lub p nw jeszcze ;p

czy na 54 bd mi lecieć ogony z + i nieznane lekarstwa + itp ???

7836.gif

 

Jeb... Taliba73 Z S1 I Cało Jego Gildie Nh ; )))

Pozdrawia Mariusz !!!

Bywalec
Opublikowano

polecam ci zrobic WP-ka i troche wiekszy lv niż 54 bo jak zbrobisz dobrze skile tzn. Czarowane ostrze, Czarowana zbroja, Strach to z dobrym eq bedziesz ubijam metki w red lesie i niezle zarobisz

.

Opublikowano

52 lvl na sohan jak masz zamiar zwojowac to body/wp aura berek/ostrze zbrojka G do tego buff dobre eq i w metki wchodzisz jak w maslo ;)

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

taniej dorwiesz konto na allegro z dobrymi skilami niz wydasz na zwoje i czasu tracic nie musisz

 

Nie chce kont z allegro.

wole włożyć 500 zł w is niż kupić od kogoś konto ; )))

7836.gif

 

Jeb... Taliba73 Z S1 I Cało Jego Gildie Nh ; )))

Pozdrawia Mariusz !!!

Opublikowano

Ja też bym wolał kupić max do 100 kupisz takie z skillami G prawie G surke wp skile na 17 :0 jeszcze Ci zostanie na eq :)

 

 

 

A tak do tematu to wp jak 54+ a 35 to woj body :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Nie chce kont z allegro.

wole włożyć 500 zł w is niż kupić od kogoś konto ; )))

glupie podejscie to tak samo jak bys mial kupic malucha za milion zlotych lub porshe za 1 grosz i bys wolal malucha mimo to z jest gorszy

Opublikowano

glupie podejscie to tak samo jak bys mial kupic malucha za milion zlotych lub porshe za 1 grosz i bys wolal malucha mimo to z jest gorszy

Mi o to chodzi ze mnie stać na to i nie chce po kimś grać.

Wole sam zrobić od 1 i włożyć dużo w is niż kupić np z opinią złodzieja albo coś w tym stylu wole sam ; )))

7836.gif

 

Jeb... Taliba73 Z S1 I Cało Jego Gildie Nh ; )))

Pozdrawia Mariusz !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...