Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fryzura dla okrągłej głowy


Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bok i tył krótszy(taki dość krótki, ~2cm+), góra długa(ze 3-4 razy dłuższa niż bok) i grzywkę zaczesujesz do tyłu(tzn. ręką zaczesujesz :P). Jedna z fajniejszych fryzur, sam mam i jestem zadowolony, +50 do seksapilu :P

http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1918714_ombre&satchel.jpg?1328294306
http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1919243_LOOKBOOK27JAN1.jpg?1328308293
http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1918095_2.jpg?1328280855

Mam praktycznie tak samo. Do jasnych włosów będzie pasowało idealnie(brat tak miał), ja mam ciemne i też wygląda super ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Bok i tył krótszy(taki dość krótki, ~2cm+), góra długa(ze 3-4 razy dłuższa niż bok) i grzywkę zaczesujesz do tyłu(tzn. ręką zaczesujesz :P). Jedna z fajniejszych fryzur, sam mam i jestem zadowolony, +50 do seksapilu :P

http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1918714_ombre&satchel.jpg?1328294306
http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1919243_LOOKBOOK27JAN1.jpg?1328308293
http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2012/02/03/1918095_2.jpg?1328280855

Mam praktycznie tak samo. Do jasnych włosów będzie pasowało idealnie(brat tak miał), ja mam ciemne i też wygląda super ;)

Ej, tu jest kręcona beka, odejdź.

 

@down

Plebs nie może jej nosić. : (

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ej weź, bym kręcił beke to by mi zaraz Omek wjebał warna :P A ktoś w końcu musi mu profesjonalnie pomóc :D

@Top

Walnij sobie fryzurę na Mateq'a :D

@Up

Trolololo, ja mogę :D

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

zapuść średnie, zafarbuj na czarno i emo ;] sam tak zrobiłem, bo w krótkich wyglądałem jak idiota... tylko nie wiem jak bedzie z czarną farbą na blond, masz jasne czy ciemne? grzywka w skos, z tyłu troche dłuższe możesz mieć, koniecznie prostownica!

 

 

@down

 

nie ma beki

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Ja się opitoliłem na 2mm.. i nie muszę już układać fryzury ze sztywnych włosów.

Najłatwiejsze rozwiązanie będziesz miał z irokezem małym.. a grzywkę do góry, taka piramidka.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Od kiedy to moda na biebera jezu do jakiego tematu ja wszedlem , bez hejtu ale prosze was :|

 

Moze dredy sobie zrobisz , albo zapusc zupelnie , zetnij tak niby na irokeza po bokach krotko grzywka dluga ale tyl tez .

A dlaczego irokez pokazuje polaka z patologicznej rodziny ? :(

 

Laaadne pokemony tu siedza o.O

wakow9.png
Opublikowano

Obetnij się jak chłopak a nie jak pedał! zetnij normalnie na krótko i tyle

 

a zapomniałem dopisać ;D to co up^ jak ja tutaj trafiłem .....

 

Ej weź, bym kręcił beke to by mi zaraz Omek wjebał warna :P A ktoś w końcu musi mu profesjonalnie pomóc :D

@Top

Walnij sobie fryzurę na Mateq'a :D

@Up

Trolololo, ja mogę :D

Nie mogę z fryzury Mateq'a ;D człowieku zetnij się!!(nie miałem na celu ciebie obrazić więc bez obrazy ;) )

RMCF

Opublikowano

Głupiś? Loczki są najfajniejsze, sam bym takie chciał(o czym Mateq wie), a dziewczyny prędzej będą leciały na chłopaka w lokach niż na takiego obciętego na krótko.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Nie klnij bo % dostaniesz <3

To już na MPC nie wolno przeklinać? :(

 

@Topic.

Proponuje ściąć nieco boki i zostawić górę dłuższą. Wtedy sam możesz sobie przed lustrem układać włosy jak ci się podobają. ;p

1280314365-U1.png

Opublikowano

Proponuje samemu obciac swoje wlosy

pod pachami bedzie ciezko ale z pomoca mamy dasz rade

na fjucie bedziesz musial zapuscic grzywke a reszte na lyso sciac

na nogach klacie i rekach kozacko zapuszczasz

na glowie stylowo na lyso JP w nosie wyrywasz w uszach zostawiASZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...