Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak poprawnie zrobić zdjęcia do publikacji


Rockets

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Z racji, że tamten temat został usunięty przez autora dzisiaj pokaże Wam jak poprawnie zrobić zdj do prezki.

Zacznijmy od tego, że sciagamy sobie program screenshoter lub wybieramy imageshack. Dzisiaj akurat pokaże dwa sposoby.

Pokaże na przykładzie DivineWorld ss ale to nieważne.

 

 

ScreenShoter:

 

 

 

* Pobieramy program

* Wlączamy gre

* Podchodzimy do handlarzy

* Uzywamy opcji zrzut ekranu

* Kopiujemy link i juz

;)

 

 

Pod żadnym względem nie robcie takich fotek.

Są bezsensu, rzucaja sie w oczy, zajmuja miejsce w prezce.

yzhq.jpg

 

 

Wystarczy zrobic samego ss handlarza. O takiego:

chnn.jpg

 

 

Wystarczy na programie wybrac opcje "Zrzut ekranu" , która znajduje sie w lewym górnym rogu

;)

Wklejami to prezki i juz.

 

 

 

ImageShack.

 

 

* Wlączamy gre

* Podchodzimy do handlarzy

* Uzywamy opcji "Print Screen SysRq"

* Wchodzimy do painta

* Obcinamy i wrzucamy

 

 

 

Obcinamy tak aby został sam ss handly:

 

 

beztytuubgd.png

 

 

Gdy zostanie sam handlarz zapisujemy obrazke na pulpicie.

Wchodzimy na strone imageshack.us

;)

 

Klikamy "Browse"

Wybieramy swoj plik.

beztytuu2tye.png

 

 

Pożniej dodaje nam obrazke.

Gdy dodalo klikamy w lewym gowrnym rogu jest nasz obrazek.

Klikamy na niego.

 

beztytuu4ev.png

 

 

Gdy cały sie załaduje kopiujemy jego adres.

 

beztytuu3rm.png

 

 

Wklejamy i ok

;)

Caly fach za nami.

 

Myśle, że poradnik się przydal.

Sygestie na dole pisać.

 

Dzięki.

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...