Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] QR na Overdose


ziomalq12347

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-321734-0-32740500-1325347751.gif

 

post-321734-0-38450800-1325347779.gif

 

Campa znajduję się na szafie. Bierzecie do ręki nóż i wskakujecie. Siedzcie w samym rogu, bo jak będziecie stali blisko krawedzi to zombi może was zarazić

 

 

 

Tak to wyglada jak tam wejdziemy:

 

post-321734-0-35497400-1325347792.gif

 

 

 

 

post-321734-0-07320400-1325347752.gif

 

 

post-321734-0-97087900-1325347794.gif post-321734-0-22258200-1325347797.gif

Tak to wyglada jak tam wejdziemy:

 

post-321734-0-48492800-1325347763.gif

 

Wchodzimy na kamere. Na początku moze wam to nie wychodzic. Trzeba uważac na zombi, bo też może się tam dostać

 

 

 

post-321734-0-55945000-1325347752.gif

 

 

post-321734-0-70874500-1325347802.gifpost-321734-0-84963200-1325347805.gif

 

Minujemy przejście między platwormą a ściana i czekamy z rpg/m32 w rękach

post-321734-0-20876700-1325347760.gif

 

 

post-321734-0-18092600-1325347800.gif

 

 

post-321734-0-24902000-1325347811.gifpost-321734-0-62594500-1325347808.gif

 

 

Campa jest na platformie. Tam równierz się schować w 100 . Tylko, że tam bronią nas metalowe kraty. Najlepiej być tam z kimś.

 

 

 

 

post-321734-0-72997800-1325347736.gif

 

 

post-321734-0-47559400-1325347830.gifpost-321734-0-01447100-1325347833.gifpost-321734-0-64273800-1325347836.gif

 

 

Chowamy się na tych zółtych metalowych rurach. Jak tam wskoczyc macie na zdjeciach. Jak tam wskoczymy to kladziemy na przejscie miny i czekamy z rpg/m32

 

 

 

post-321734-0-56232800-1325347747.gif

 

 

post-321734-0-37083500-1325347846.gifpost-321734-0-36622700-1325347841.gif

 

 

To miejsce jest według mnie najlepsze. Dużo ludzi się tam chowa, więc mamy wsparcie. Od 110 min do 100 min zaczyna bić alarm a gdy skonczy to wbiegamy do pomieszczenia dalej i zamykamy je szklanymi dzwiami.

 

 

 

THE END

beznazwygr.png


Opublikowano

campa nr.1 Jeden zombi stanie na 2 i juz po tobie warto tam stac np stoisz na szafce kladziesz miny przy dziurawej ścianie i czekasz z RPG na zombie gorzej jak wyjdzie z wentylacji ^.-.

Campa nr.2- Dobra campa zombie ciezko po krawędzi do cb dojść ale jeden podsadza 2 i tez lipa ^.- + nie mozna za bardzo rpg pod siebie walic bo wiadomo dead.

Campa nr.3.Fajna campa ale trzeba jeszcze wentylacje zaminować.

Campa nr.4- Musisz tam mieć pare osob do pomocy samemu nie dasz rady

Campa 5. Podsadza jeden drugiego lub chwila nieuwagi i lezymy.

Campa nr.6 Dla mnie najlepsza z dobrym teamem forteca nie do zdobycia.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ja tam od dawna znam te campy i z nich korzystam.

Najlepsza według mnie jest campa 4, trzeba mieć tylko refleks żeby się tam dostać bez zombiaków.

Poradnik bardzo przydatny ;)

Lajka za starania dam.

Opublikowano

Wszystkie campy ,które wymieniłeś znam ,ale przyda się dla początkujących a tak poza tym nie radzę używać campy ,gdzie jest ta kamera , jest szansa ,że za to bana można dostać więc radze uważać.

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...