Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szybki poziom i kasa na 4StoryEG


Wiiitam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Witam!

 

Dzis chce przedstawic wam tutorial jak szybko nabic

poziom i kase na 4storyEG....

Wiec zaczynajmy!

Robimy postac przechodzimy gor i wybieramy jakies

krolestwo ja wybieram derion...

Robimy misje i nabijamy kase 100s i idziemy do Malkuth i bierzemy bron mieczyk +10

Gdy juz mamy miecz otwieramy skrzynke na dole ktora jest pomiedzy czatem a skillami. . . . i przeciagamy eliksiry zwiekszajace xp gdy mamy 10 poziom idziemy na tajny dokument ale zanim to zrobimy musimy pobrac hacki Multikill i Evil hack

Gdy juz pobralismy ustawiamy sobie postac na spota i na auto atak i tak na kazdym td az do 79 poziomu...

Gdy wbijemy 79 idziemy po misje od "Kasil" i wykonujemy misje za nie dostajemy dosc duzo kasy 200s za questa za calosc mozemy zgarnoc do 6-10g

Gdy juz skonczymy mozemy zrobic czaso lub nie ale to obojetne . Gdy mamy pieniadze kupuje 200 srednich kryszatalow u wiewiorko Mr.Squirrel i gramy

gdy trafimy 6 razy pod rzad dostajemy 1g200s i dwie monety ktore dają nam po 10 punktow i kamienie ksiezycowe . Te monety sa warte ok.1g sztukawiec razem 3g200s i -2g za 200 krysztalow ja polecam technike gdy sa nozyczki dawac nozyczki albo gdy sa nozyczki papier :) mi to dziala w 1,5godziny zarobilem 20gold :) Pozdro

Ja tak robie 90 lv przez 3 dni a gram dosc malo ;pp wiec polecam ten sposob , jesli sie podoba prosze o Like albo zdjecie %

 

 

MULTIKILL:

http://www.multiupload.com/I4BTTAJVNP

Skan:

[/left]

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6f58a8a79647d636be57d3c868a1a3d74ce06fdaccac5370a85d1713382bab14-1325098341

EvilHack:


http://www.megaupload.com/?d=N5B2RR5E

Skan:


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bb8448d981aeafcec43f3953b06086eaa60021149ff9b29d4b30daf8c6ac745f-1325098769

Pozdro :)

800-200-110647.jpg?6323

Opublikowano

@f5 @arek5381 no fajnie by było ale mi to i tak nie potrzebne ponieważ znalazłem sobie sposób i udało mi sie dojść do 32 bonusow na najlepszym automacie :) taka rada kup sobie te najslabsze i poćwicz np co 4 sek naciskaj albo co 2 :D zależy jak szybko liczysz ;)

800-200-110647.jpg?6323

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

 

 

Witam!

 

Dzis chce przedstawic wam tutorial jak szybko nabic

poziom i kase na 4storyEG....

Wiec zaczynajmy!

Robimy postac przechodzimy gor i wybieramy jakies

krolestwo ja wybieram derion...

Robimy misje i nabijamy kase 100s i idziemy do Malkuth i bierzemy bron mieczyk +10

Gdy juz mamy miecz otwieramy skrzynke na dole ktora jest pomiedzy czatem a skillami. . . . i przeciagamy eliksiry zwiekszajace xp gdy mamy 10 poziom idziemy na tajny dokument ale zanim to zrobimy musimy pobrac hacki Multikill i Evil hack

Gdy juz pobralismy ustawiamy sobie postac na spota i na auto atak i tak na kazdym td az do 79 poziomu...

Gdy wbijemy 79 idziemy po misje od "Kasil" i wykonujemy misje za nie dostajemy dosc duzo kasy 200s za questa za calosc mozemy zgarnoc do 6-10g

Gdy juz skonczymy mozemy zrobic czaso lub nie ale to obojetne . Gdy mamy pieniadze kupuje 200 srednich kryszatalow u wiewiorko Mr.Squirrel i gramy

gdy trafimy 6 razy pod rzad dostajemy 1g200s i dwie monety ktore dają nam po 10 punktow i kamienie ksiezycowe . Te monety sa warte ok.1g sztukawiec razem 3g200s i -2g za 200 krysztalow ja polecam technike gdy sa nozyczki dawac nozyczki albo gdy sa nozyczki papier :) mi to dziala w 1,5godziny zarobilem 20gold :) Pozdro

Ja tak robie 90 lv przez 3 dni a gram dosc malo ;pp wiec polecam ten sposob , jesli sie podoba prosze o Like albo zdjecie %

 

 

MULTIKILL:

http://www.multiupload.com/I4BTTAJVNP

Skan:

[/left]

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6f58a8a79647d636be57d3c868a1a3d74ce06fdaccac5370a85d1713382bab14-1325098341

EvilHack:


http://www.megaupload.com/?d=N5B2RR5E

Skan:


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bb8448d981aeafcec43f3953b06086eaa60021149ff9b29d4b30daf8c6ac745f-1325098769

Pozdro :)

dziękuje :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na przyszłość: NIE UŻYWAJ NIEBIESKIEGO KOLORU W TEKSCIE!!!

Dzięki temu dostałem oczopląsu i nie mogłem przeczytać ani słowa dopieso jak to zaznaczyłem jak możesz zmień to...

76561198125051086.png


Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...