Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] (Patch) T-MOBILE Ekstraklasa + I Liga Polska - Pes 2012 - Wersja Oficjalna!


KPRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RGRGjpg_hqqnwna.jpg

 

Witajcie dzisiaj przedstawiam wam oficjalną Ekstraklasę oraz I ligę polską!

Update spodziewany w Styczniu/Lutym.

W razie problemów/pytań PW.Główni autorzy: Gandi Ganda oraz SlaveQ85

 

Zawartość Moda

Ligi:Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Liga Zon Sagres, Ligue 1,T-Mobile Ekstraklasa,Pierwsza Liga Polska

 

* osobne exe,save i settings

* poprawione składy

* dodane brakujące drużyny z LM

* aktualne transfery pominięte przez KONAMI

* aktualne kadry narodowe

* nazwiska pisane "Chavez"

* przypisane karty umiejętności do zawodników

* poprawne nazwy lig i pucharów

* poprawne numery na koszulkach

* dodane nowe talenty do klubów

* wyłączony efekt blur

* prawidłowe loga dla wszystkich drużyn

* prawidłowe stroje dla wszystkich drużyn

* wiele nowych twarzy

* nowe menu

* nowe stadiony

* nowe piłki

* nowe buty

* nowe bandy

* nowe ikonki menu

* nowe ikonki pozycji

* nowe rękawice bramkarskie

* nowe murawy

* nowe scoreboardy

* prawidłowo przypisane korki najlepszym zawodnikom

* prawidłowa lokalizacja zespołów na mapce

* przyśpiewki dla klubów Ekstraklasy (Najprawdopodobniej na razie tylko dla Lecha Poznań.Więcej spodziewane po update w Styczniu/Lutym)

 

 

 

Struktura Lig:

* Premier League 20 zespołów

* Primera Division 20 zespołów

* Serie A 20 zespołów

* Bundesliga 18 zespołów

* Liga Zon Sagres 16 zespołów

* Ligue 1 20 zespołów

* T-Mobile Ekstraklasa 16 zespołów

* Pierwsza Liga Polska 18 zespołów

 

 

Download:

 

http://www.multiupload.com/OGUIJX5WPQ
http://www.multiupload.com/UYAE82CL15
http://www.multiupload.com/TYOIX40YEX

 

Intro:

 

http://www.multiupload.com/S4M47Q43P4

 

Skan Intro:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bf735f18aaf2ee9f0b2f737359fd60341a0859a795a8f4cce6887053559fb943-1324814177

 

BRAK SKANU MODA PONIEWAŻ PLIKI ZA DUŻO WAŻĄ!

PLIKI SAM POBIERAŁEM, I NIC MI SIĘ NIE STAŁO, WIĘC CHYBA CZYSTE!!!

POBIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!!!

 

Autorzy:

 

* Gandi Ganda

* SlaveQ85

* dodo997(Grafik, ogólna pomoc)

* MichW(Osobny save , exe i settings, Selector, Intro itp

* ZIUTKOWSKI

* MIKI13SZYCE

* Error.exe

* Yoyo

* Scorpionus

* Olmajeti

* Robert09

 

Dodatki:

* Herubq3(Scoreboad Ekstraklasy)

* Juce(Kitserver)

* Wild(Editor)

* Barcafan(Edytor i UDE)

* Twarze najlepszych Facemakerów z Polski i z całego świata:

Ziutkowski, Dodo997, Remi/Grub$on, Yoyo, Adriek1910, MR87, Sopel86lodz, MichalGRau, El Yorugua, Cigman, Dato, Starkiller, Agiga, Ilhan, Andr3, ionutz3d, Vitorino, Sotirakis, Nickless

 

Instrukcja:

 

INSTRUKCJA

* najpierw instalujemy Konami Dlc 1.0 które pobieramy w grze "Ekstra Content"-> "Data Pack"

 

* potem wgrywasz Patcha 1.03 od KONAMI

 

(POBIERASZ I WYPAKOWUJESZ T-MOBILE EKSTRAKLASA MOD)

 

* folder Konami wrzucamy do Moich Dokumentów

 

* całą resztę tam gdzie mam zainstalowanego PES np: D//Gry/Pro Evolution Socer 2012

 

*wchodzisz do folderu z grą potem do folderu T-Mobile i w "managerze" wybierasz z listy "T-Mobile.exe" i klikasz "Attach"

 

* Gre odpalamy przez T-Mobile.exe.

 

 

Screeny:

 

13599328.jpg

70249418.jpg

28280212.jpg

 

Mod idealnie pasuje z tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/498420-polskie-spolszczenie-napisy-w-pes2012/

Spolszczenie Pes2012 :)

 

Ja tylko udostępniam tego moda, nie zapominajmy o naszych wspaniałych AUTORACH którzy robią te mody...

W razie pytań PW.

 

Oryginalny Temat (Zródło):

http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,107741.0.html

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

no i chyba ban(o czym ja wiem ) autorzy nie chcą żeby kopiować ich patchy na innych forach !!!! perm.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@Up

Nie wiesz nie wypowiadaj się.

Autorzy pozwalają kopiować ich autorstwa tylko żeby nie zapomnieć o nich.Bez autorów jest zakaz kopiowania.Jeżeli uwzględnisz KTO STWORZYŁ TEN PATCH, to jest nawet dla ich dobra.Więc twój post jest tutaj zbędny.Jeżeli jeszcze się z czymś nie zgadzasz, lub coś innego to zapraszam na PW. :) Jeżeli się mylę to i tak gadałem z jednym z tych "kolesi" który pomagał przy tworzeniu, i powiedział że mogę udostępnić ich moda.Jeżeli nawet to ci nie wystarczy to dodałem zródło.

Zapraszam do pobierania.

@down

wiem :)

 

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Fakt + i - ale ja bym nie chciał żeby jakieś pały kopiowały moje prace i wrzucały na inne forum więc dobrze by było spytać autorów o pozwolenie .

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ale ja wiem czemu :)

Żeby patch działał prawidłowo musisz mieć:

+najpierw instalujemy Konami Dlc 1.0 które pobieramy w grze "Ekstra Content"-> "Data Pack"

I robić dalej wedle instrukcji

:)

Powinno być ok.Jak nie to napisz PW.

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam wszystko pobrane z Extra Content, więc prawdopodobnie mam zainstalowany ten patch Konami Dlc 1.0. Ale i tak nazwy mam złe. Pomoże ktoś?

Opublikowano

Piękna sprawa ten patch. Przyda się ,szczególnie, że ostatnio mam jakąś chęć grać w tego PES'a ;D.

 

//Spam// - zielinskipawel4

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Kurcze, mi pokazuje w pliku rld.dll wirusa i dlatego nie chce działać poprawnie patch.Podmieniłem już z innego i nic nie dało.pomocy.

a jeśli chodzi o ten dodatek "data pack" to też pobrany.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heh...powiedzcie mi czemu ja mam zamiast zalozmy nazwy LEGIA jakies kurde PSV? A nazwy druzyn z 1 ligi tez sie nie zgadzaja...aaa no i jeszcze nazwy druzyn z Anglii i herbow nie mam...reszta sie zgadza...o co kaman? no i oczywiscie mam pozainstalowane te konami 1.0 dlc cale...ktos pomoze?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam ten sam problem i prosiłbym o wyjaśnienie!

@edit nie mam herbów i stroi w połowie drużyn komuś to w ogole chodzi poprawnie? jak tak to prosze o wskazówki ...

Opublikowano

Kurcze, mi pokazuje w pliku rld.dll wirusa i dlatego nie chce działać poprawnie patch.Podmieniłem już z innego i nic nie dało.pomocy.

a jeśli chodzi o ten dodatek "data pack" to też pobrany.

Pozdrawiam

 

Wyciągnij pliczek z kwarantanny w antyvirusie.

 

 

hqdefault.jpg?feature=og

 

 

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co do Patchu +. Jak widziałem nie jest to łatwo robić, ale mój kolega zajmuję się tego typami prac, tzn teraz już mniej ale wcześniej robił okręgowe ligi tzn wiecie A,B klasy , I-V liga etc. Robił to na turnieje okręgowe w miejscowościach, więc wiem że troche czasu na to potrzeba. A co do Patch'a to ++. Szukałem kiedyś tego no i znalazłem. Ale jak kolega @up, jest wiele stron gdzie jest wiele podobnych patchy.

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...