Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tales Of Pirates 2 Expienie


Blindu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka założyłem ten temat bo chce powrócić do grania w top'a po 2 miesięcznej przerwie , no niestety system top.igg jest zrobiony w taki sposób że jeśli się nie zaloguję na konto to zostanie ono usunięte ( w okresie 2-3 miechów). No więc gra może w top2 mianowicie ktoś kto może pomóc w podexpieniu i wgl .

Z góry dzięki.

Opublikowano

Pierwsze słyszę żeby tak było :)

 

Mam konto na TOPie od 2007 czyli od bety. W między czasie "quitałem" po 6 mies. a konto nadal mam :D.

 

Gram na Thundorii a expieni są tylko ambitni gracze. Ludziom na wyższych poziomach znudził się plvl przypadkowych ludzi 3 razy w tyg.. Wbici byli do 60lvl i słuch po nich zaginął. Najlepiej to dorób się jakiejś kasy na mapkach przy 45lvlu a potem pogadamy o expieniu.

 

Z resztą w środe nowy serwer startuje i jest szansa na darmowy 80 lvl :). Więc się nieźle załapałeś

  • 1 rok później...
Opublikowano

Szkoda nie załapałem się na 80 lvl :< a mam pytanko do was ludziska macie może bota do zabijania potworków przydałoby mi się na qest itemki . Mój skeyp [ Adriasho] nick . Mam 65 lvl itp.. Hearyon jak dobrze pamiętam nick ^^ .... Dziękuje za wszelką pomoc wróciłem do talesa po 2 latach więc dużo nie pamiętam.

Pozdrowienia Dla Adminów Servera !!! ( WEJDŹ )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...