Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

30 level i co dalej?


Marselo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich ;)

W tym Tutorialu, chciałbym Wam przestawić jaki sens ma gra po osiągnięciu 30 i zarazem maksymalnego poziomu w grze.

Zapewne wielu osobom wydaję się, że gra wtedy się kończy i niema dalszego celu, a jest zupełnie inaczej.

Można powiedzieć prawdziwa gra zaczyna się po 30-stce :)

 

Naszym głównym celem jest teraz zbierania punktów Marks Of Tryumf. Dzięki nim będziemy mogli kupić najlepszą zbroję dla naszego bohatera.

Wyróżniamy 2 rodzaje zbroi:

  • PvE – zbroja wyróżnia się wysokim współczynnikiem Defense, dzięki czemu jesteśmy bardziej odporni na ataki mobów. Stosuje się ją głownie na alert’ach, oraz rajd’ach.
  • PvP- zbroja przeznaczona głownie do walki z graczami. Wynika to z tego, że posiada dużą liczbę punktów Toughness, co daję nam dużą obronę przed graczami.

Dlatego, jeśli mamy zamiar kupić zbroję warto się zastanowić do czego ją będzie wykorzystywać. Głupotą będzie, rzucanie się ze zbroją Pve na graczy i odwrotnie.

 

U handlarza możemy znaleźć zbroję w 2 różnych odsłonach. Pierwsza to zbroja zwykła, przeznaczona dla DPS’a. Według mnie jednak lepszą opcją jest kupienie opancerzenia wyspecjalizowanego dla naszej postaci. Zbroje DPS’a możemy zawsze kupić, ale ja proponuję kupić tę drugą- wybór należy do was.

 

Jak zdobyć Mark Of Tryumf?

 

Mark Of Tryumf otrzymujemy tylko raz dziennie. Więc najlepiej wykorzystać je, w jak najkorzystniejszy sposób. Możemy je pozyskać poprzez zapisywanie się na Alerty, lub Duosy. Specjalnie premiowane każdego dnia są te Eventy (alerty, dusy PVP), które mają żółtą gwiazdkę przy liście zapisywania się.

 

Kiedy już skończycie alerty T1 i skompletujecie zbroję z T1, będzie można wybrać się na jakiś lekki Rajd. Rajdy są przeznaczone dla 8 osób i są już trudniejszą przygodą. Można tam zdobyć wartościowe przedmioty. Analogicznie potem występują Alerty T2 oraz T3, a każdy z nich jest dużo trudniejszy od poprzedniego.

 

 

Mam nadzieję, że przybliżyłem Wam nieco, historię gry po wbiciu upragnionej trzydziestki. Jak widzicie gra się szybko nie kończy i mamy jeszcze wiele możliwości ulepszenia swojej postaci.

1294477714-U1.png

Opublikowano

@Up

Nie rozumiem.

Przecież to uwzględniłem.

Mark Of Tryumf otrzymujemy tylko raz dziennie. Więc najlepiej wykorzystać je, w jak najkorzystniejszy sposób. Możemy je pozyskać poprzez zapisywanie się na Alerty, lub Duosy. Specjalnie premiowane każdego dnia są te Eventy (alerty, dusy PVP), które mają żółtą gwiazdkę przy liście zapisywania się.

1294477714-U1.png

Opublikowano

@Up

To nie jest tak.

 

Ta zbroja jest przeznaczona tak jak legolas9494 napisał, dla gracz specjalizujących się w wysokich obrażeniach.

Wytłumaczenie, że to zbroja nie jest napisana nazwa klasy jest bledną, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

ale przy setach jak jest napisane dla jakiej klasy postaci (napisane jest jedynie villian albo hero) jest ten set to chyba nie pisze ze to jest dla dps, nic nie jest napisane bo dps'em może być każdy

Opublikowano

Hmm dobiłem 30 lvl i ostatnio nie grałem w ogóle gram złoczyńcą i u nich chyba zamiast Mark of Triumph jest co innego, bo widziałem czaszki (ikona tej waluty) i nie wiem czy to to samo tylko u złoczyńców czy złoczyńcy też mają te marki :P

Opublikowano

Ja osobiście polecam duel robić, za jednego dostajesz 2 mark of triumph, teraz city hall of metropolis jest premiowane więc dostaje się 3,

zrobicie wszystkie 1x dziennie i macie ponad 12 mark of triumph, sam robię z kuzynem i nie mamy większych problemów ukończenia duela

Ja gram ice-tank kuzyn fire-dps, City hall of metropolis( to jest z yellow lanternami, Sinestro) jest banalne, a w sumie to wszystkie robi się bez problemu jak ogarnia się postać.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 rok później...
Opublikowano

power pointy robisz tylko do 30levelu - max 15 masz do rozdysponowania.

 

po 30 levelu mozesz tylko zwiekszac ilosc skill point'ow - dostajesz je za wykonywanie feat'ow w grze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...