Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak rozpocząć swoją przygodę z DC Universe Online


Arcil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! W tym poradniku wytłumaczę jak rozpocząć swoją przygodę z DC Universe Online!

 

Na początek wchodzimy na stronę główną gry:

 

http://www.dcuniverseonline.com

 

Gdy już wejdziemy na stronę, w prawym górnym rogu klikami na "Join Free" :

 

 

beztytuufo.png

 

 

Po kliknięciu powinno nas przenieść do rejestracji. W pierwszym etapie rejestracji wybieramy swoją datę urodzenia oraz kraj. Podam to na swoim przykładzie:

 

 

beztytuuydg.png

 

 

Gdy to wypełnimy, klikamy "Continue"

 

Następnie powinno nam się pojawić takie coś:

 

 

beztytuuuqg.png

 

 

Wypełniamy to według wzoru, oraz zaznaczamy te 2 kwadraciki na dole haczykami, po czym klikamy "Continue"

 

 

beztytuupow.png

 

 

Jeśli wszystko zrobiliśmy dobrze, to powinniśmy ujrzeć:

 

 

beztytuupeo.png

 

 

Po kliknięciu "Continue" powinno nas znowu znów przenieść na stronę główną. Aby pobrać grę klikamy duży zielony przycisk po prawej z napisem "Play Free! PC Version" (nie będę dawać screen'a bo tego przycisku trudno nie zauważyć ;) )

Powinna nam się pobrać instalka. Jak się pobierze (8MB) to odpalamy instalkę, instalujemy grę, włączamy, logujemy się i czekamy, aż ściągnie nam się cała gra (14.1 GB)

Gdy się pobierze możemy grać ;)

 

Filmik przedstawiający tworzenie postaci (nie mój):

 

http://www.youtube.com/watch?v=2VG6obtQkXs

 

 

Filmik przedstawiający grę (również nie mój):

 

http://www.youtube.com/watch?v=yK-e9UNYiPg&feature=related

 

Przepraszam za wszelkie błędu, jeśli jakieś są ;p

37496916.png

Opublikowano

kazdy znajacy ang raczej ogarnie

 

@up te kolejki to masakra ...

rapido.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem

proszę like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...