Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]MultiClient Mod v.1.x [MoberMod v14]


kris006

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765548-U105386.png

 MultiClient Mod v.1.x 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1308765487-U105386.png

 MoberMod.on7.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1308765466-U105386.png

 MoberMod.on7.pl  oficialna strona

 

 

1308765590-U105386.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 VirusTotal nie działa sprawdźcie sami. [/color][url="http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/cbad0d182c0c9667cbe0b8abcf9a7679b22516d1"]http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/cbad0d182c0c9667cbe0b8abcf9a7679b22516d1[/url] 

 

 

1308765441-U105386.png

 MultiClient Mod v.1.x
Prezętujemy wam nowego moda do metin2!
Mod miał kiedyś nazwę MoberMod
Zapraszam do testowania. Wszystkie błędy proszę pisać poniżej.

screeny

88649497.jpg

38272943.jpg

49367271.jpg

film

Nie mój!

http://www.youtube.com/watch?v=VK_TjJOce6A

 

 

Nowy film

http://www.youtube.com/watch?v=Nbd5TA0m-no

 

Proszę was o wykonanie sygnatury i loga MultiClient Mod

Ta osoba która wykona logo, sygnaturę zostanie wymienionana stronie

MoberMod.on7.pl

z Góry dziękuję

 

 

sygnatura

http://img513.imageshack.us/img513/5569/sygnaky.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jak używać w tym modzie dmg hacka ? ;>

PS: Sory za głupie pytanie ale nie jestem ogarnięty w hackach itp.

http://www.mpcforum.pl/topic/201024-poradnikdmg-skill-hack/

 

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi tez jakaś laseria weź przestań wrzuć to gdzieś na megaupload albo speedyshare

@Edit Jak wrzucisz na jakąś inną stronke będzie Me Gusta

4188666.jpg

10 Postów-YES

15 Postów-YES

25 Postów-YES

50 Postów-YES

100 Postów-YES

150-HARDCORE

Opublikowano

Siema, czy ma może ktoś hacki, np. do handlu lub do UM i ŚR żeby działały na "XenoxMT2" Podobno mają takie zabezpieczeniaaa^^

Jak by ktoś miał to niech wrzuci..

Z góry dzięki

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...