Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut - Walka Cieni] Nieskończona energia


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebujemy:

 

Przeglądarka:

FireFox - plugin-container.exe

Opera - opera.exe

IE - iexplorer.exe

 

Cheat Engine (wersja dowolna)

 

 

Część 1

Nieskończona energia

 

1. Odpalamy CE i wybieramy proces naszej przeglądarki (musimy mieć włączoną grę)

2. W pole value wpisujemy naszą aktualną ilość energii

3. Walczymy ze znajomym

4. Wpisujemy aktualną ilość energii

5. Po lewej powinny zostać 2 adresy. Zaznacz je (CTRL + A) i kliknij na tą czerwoną strzałkę.

6. Jeżeli twoje adresy są już na dole, to po zaznaczaj te 2 pola po lewej stronie (W starszych wersjach to pole nazywa się: Frozen a w nowszych Active)

I możemy walczyć ile wlezie :D

 

Uwaga! Po wbiciu poziomu energia wariuje, więc "odmrażamy" i zamrażamy na nowo. ;)

 

 

Z czasem bd. coś dodawał do tut'ka.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Sprawdze czy działa i dam edita ;)

 

@EDIT

 

Mi niestety nie działa ... Wszystko ok zostały 2 adresy pozaznaczałem je tak jak pisałeś i jakoś nie moge walczyć bo nie mam energi ...

. .

Opublikowano

Musi Ci zostać 40 energii na walkę. A jak masz 40> to weź spróbuj tak: (zaznacz adresy na dole CTRL + A) PPM > Change record > Value i wpisz 100 i wtedy powinno chodzić...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Musi Ci zostać 40 energii na walkę. A jak masz 40> to weź spróbuj tak: (zaznacz adresy na dole CTRL + A) PPM > Change record > Value i wpisz 100 i wtedy powinno chodzić...

Daj najlepiej filmik

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Daj najlepiej filmik

 

Nagram filmik, ale walki pominę by za dużo nie zajmowało.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Sorry, ale zajmuje zbyt dużo jak na internet z limitem... Może Gamus by mógł nagrać i udostępnić?

 

-> Wyciąłem zbędne rzeczy, ale nadal dużo zajmuje. Na chwile obecną mam internet z limitem...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mi ciągle energia wariuje ;/ a tak w ogóle działa to na win 7 ??

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Nie działa ! Energia szaleje używałem na operze i też nie działało ... Tak samo na Google chrome tylko się odnawia i znów wraca do pierwszej postaci ... Może byś nagrał filmik na pewno nie zabierze ci całego transferu z internetu mobilnego sam go używam od czasu do czasu ... Ale wolę swojego Dialnet 10 mb/s Hehe NIE DZIAŁA !

 

 

 

 

Jeśli tobie też nie działa walni mi minusa !

sygnaavril.png

Sygnatura by Suffi_PL

 

minusy.png

 

 

Proszę o zdjęcie chociaż 10 % Będę bardzo wdzięczny

Opublikowano

zwykły kit, myślisz że jak w grach na cda lub gry.pl działa to i tu pójdzie ??

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

@up

Nie chcesz? Nie pisz... Mi działa, a że ty nie umiesz tego zrobić to nie moja wina...

cda, gry.pl? Na np. Zombielane działa, Happy Harvest działa, Walka Cieni również działa...

 

By nie było spamu to zamykam. Komuś nie działa? Wasz problem. Mi działa, Gamusowi działa... Nie potraficie używać CE to nie moja wina...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...