Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawe farmy na tytuły - czyli seria pt. "Farmimy z Anguishem" cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Wielu z was ma problemy z wymaksowaniem tytułu Słonecznych Włóczni. Faktycznie, jest to nudne i czasami denerwujące. Lecz są szybsze metody niż mozolne czyszczenie danych terenów z potworów w trybie zaawansowanym. Istnieje farm, na którym w jedyne DZIESIĘĆ minut zdobywacie około 1000 pkt. Słonecznych Włóczni! I w tej części mojej serii o poradnikach do farmienia różnych tytułów zajmiemy się właśnie tego titla, zapraszam.

 

Będziemy potrzebować:

1. Ukończonej kampanii GW: Nightfall.

2. Bohaterów bądź najemników.

 

Tak więc zaczynajmy! Udajemy się do Miasteczka Mihanu w Vabbi gdzie zbieramy drużynę i UWAGA włączamy TRYB ZAAWANSOWANY, po czym wychodzimy na Wzgórza Chokhin. Z kapliczki bierzemy polowanie i udajemy się wąskim kanionem na północ, po drodze wybijamy wszystkie roślinki. Kiedy dotrzemy do sporego otwartego obszaru wybijamy wszystkie roślinki i kiedy dochodzimy do bossa roślinki - mnich wybijamy go. Następnie przechodzimy wąską jaskinią aż do kolejnego otwartego terenu. Tam wybijamy wszystko do czasu aż ujrzymy Bossa Elementalistę. Wtedy wybijamy wszystkie grupki obok niego i dopiero NA SAMYM końcu grupkę z bossem. Możliwe jest że umrzecie bo boss uderza niezłymi hitami (300, 700 dmg na skill), lecz po jego zabiciu na liczniku POWINNIŚCIE mieć 72 moby i jeżeli tak jest piszcie /resign i od nowa!.

 

To tyle. ; 3

Następna część niedługo! ^_^

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ym poradnik bardzo słaby. Farm kompletnie nie opłacalny. Najlepszy jest speed run albo ew. Underworld z discordwayem ;p

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...