Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmieniacz Bonów V.2.7.2.5 By Crossie + Spis I Tłumaczene Bonusów!


reedy66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[quote name=CS Is GooD xD' timestamp='1312064018' post='2937816]

Bot dziala ale nie wykrywa bonów ... zmienić zmienia itd...

 

 

Łap. Wklej wszystko do folderu Pack :). Wtedy all będziesz miał po Niemiecku i zmieni ci bonusy. Na forum duzo sępów jest i nie podzielą się ;/ takich to banowac...

 

Plik

 

http://www.speedyshare.com/files/21938089/locale.rar

 

Skan

 

http://www.virustotal.com/analisis/c20185b2a75bd79e7caddb343329d62de27644ce7b3cc530db2b1f665d392af4-1271257140

Opublikowano

KochamBlondynki- jak podmienilem te pliki w folderze pack to mi sie podczas logowania wylacza, musze miec obejscie hs?

 

 

Tak musisz mieć obejście albo zrobie pliczku bat od razu mówię na kamer modzie nie działa tylko na cliencie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pomóżcie z tym wywalaniem po ładowaniu postaci co mam zrobić ?? Ogółem zrobiłem plik bat żeby patch ominął ale wywala po załadowaniu postaci ;<

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kurde .... szkoda że nie ma średnich i umiejętności ... szukam właśnie bota który by to miał i działał na Windows 7 :P Takto bocik dobry itd .... tylko jak mówiłem szkoda że nie ma sr i um ... :/

1390144171-U592769.png

Opublikowano

U mnie gdy już zaczyna zmieniać klika enter pisze /pk 771 i klika na prawy bok i wyskakuje :

 

Schade, die bonis wollen noch nicht so . proszę o pomoc

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ta wszystko fajnie tylko niema odpornosci na miecze dwureke dzwony sztylety strzaly ... i jak wejda konkretne bony to sie nie zatrzymuje

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Łap. Wklej wszystko do folderu Pack smile.gif. Wtedy all będziesz miał po Niemiecku i zmieni ci bonusy. Na forum duzo sępów jest i nie podzielą się ;/ takich to banowac...

 

Plik

 

http://www.speedysha...8089/locale.rar

 

Skan

 

http://www.virustota...2af4-1271257140

 

wrzucilem te locale i dalej to samo .... nie zatrzymuje bonow a poza tym nic nie jest po niemiecku... nie wiem skad wy ssacie takie wiadomosci na jakim kliencie to sprawdzasz bo ja mam najnowszego avalonmt2

Opublikowano

Proszę o pomoc z folderu pack usuwam 3 pliki locale te polskie i wklejam 3 pliki locale te niemieckie aby miec wszystko po niemiecku, ale wtedy już niestety nie chce mi się odpalić metin i jest napisane LoadLocaleError/locale_pl/game_locale.txt) wiecie jak "zniemczyć dobrze clijenta GuerraMt2 ?Bot działa tylko aby się zatrzymywał muszę zniemczyć ;/

Opublikowano

No fajnie fajnie, zmianiało bony w tarczy ale zeżarło ich 1k zmianek i nic nie weszło. Z ciekawości dałem aby wbiło mi tylko jeden bon i oczywiście też nie wbiło. Nie wiem o co chodzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...