Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Za Darmo Zdobyć Eq O Wartości 20 Euro


getsuga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. To mój pierwszy post a zarazem poradnik, więc nie traktujcie mnie ostro ;)

 

 

Te przedmioty to;

1.Maskotka: Krab - Na zawsze

2.Płaszcz Polski - Na 14 Dni

3.Mroczny Lydian - Na 14 Dni

4. 3x Wspomagacz Wytrzymałości

5. Buteleczka Wróżki Chrzestnej

6. Pełny Strój Pirata - 30 Dni

7. Pudełko bestii z losową bestią

 

 

1. Rejestracja na stronie cdaction

www.cdaction.pl

Rejestrujesz się na stronce i aktywujesz konto poprzez email.

 

2. Zdobycie kodu na przedmioty wymienione w spoilerze.

Wejdź na tą stronę:

www.cdaction.pl/seriale

P.S Musisz być zalogowany na stronie.

 

3.Znajdź wśród nazw gier nazwę "Rappelz" - To jest gdzieś na początku

-Kliknij na nazwę

-Wejdź na Emaila

-Otrzymasz wiadomość z kodem, bez którego nie otrzymasz eq.

 

4. Pora na finał!

-Wejdź na stronę:

http://billing.gpotato.eu/Fillup/RegistCouponFrm.asp

-Wpisz kod, który dostałeś na email.

 

To wszystko, dziękuje za uwagę, to mój pierwszy poradnik na eMPeCe

Zbieram +

 

 

KODY NIE DZIAŁAJĄ

Opublikowano

@UP

 

A nie warto tak sprawdzić samemu to przecież jest około 30 sec. roboty.

A odpowiadając na twoją wiadmość to jest do rappelz PL.

 

A co do Topicu.

Jeżeli sam na to wpadłeś.

To naprawde wielkie gratulacje.

Opublikowano

To dawali w CD Action, przy okazji 15tych urodzin właśnie tego czasopisma.

Mimo tego polecam ten sposób bo można się nieźle obłowić w Ruplach;)

A przy okazji: Ten pet który dostaje się niby losowy to złapany czy nie?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pomogłem?? Daj +. Nie pomogłem?? Też daj;P

Opublikowano

Aktywowałeś konto na cdaction poprzez wiadmość która doszła do ciebie na e-mail?

 

Sprawdź czy wiadmość która miała dojść do ciebie nie jest w zakładce Spam.

Opublikowano

Sposób wydaje się bardzo fajny, ale mam problem, dostaje wiadomość na maila przepisuje kod i wyskakuje "Nie udało się! szczegóły Ten kupon jest nieważny"

 

Ktoś wie czy jest na to jakiś inny sposób??

Opublikowano

Spróbuj na innej przeglądarce.

Upewnij się że kod nie został przyznany tobie wcześniej.

 

 

A tak wogóle coś mi się wydaje że nie mają już więcej numerów seryjnych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...