Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Equilibrium* Rekrutuje !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam Zaszczyt Zaprośic Was Do Klanu Equilibrium*. 367180.png

 

Klan Powstał Niedawno, parę osób jest , troszkę klanówek było... Ale Teraz mamy Reaktywacje!

Każda Klanówka będzie na opisywana na forum.

( W Klanie Grało Kilku Amerykanów , Turków i innych Dziwadeł xD ale zostali Usunięci .

 

Wymagania : :)

 

- +15 lat ale tu chodzi o zachowanie.

- ratio +1.5.

- Mikrofon + słuchawki ( ale mogą być głośniki).

- Kultura oraz zachowanie.

- Xfire

- Minimum 5k exp-a tygodniowo.

- Częste Udzielanie się na forum oraz w życiu Klanowym.

- Przestrzeganie Regulaminu Forum oraz Regulaminu Klanu.

- Posiadanie chociaż jednego skilla.

- Rejestracji na forum pod nick-iem z gry.

- Wpłacania jakiejś ilości ZP jeśli to możliwe.

- Zakaz Używania Hacków ( od razu Wylot z klanu )

Co Oferujemy? : B)

 

- Miłą zabawę

- Nie Zapomniane Chwile

- Miłego Lidera oraz Zastępstwo

- Pomoc w rozwiązywaniu Problemów

- Częste Klanówki

- Przydzielenie do Odpowiedniego Składu

- Częste Treningi

- i wiele , wiele innych Niespodzianek. ( nie Kinder xD )

 

Podania Proszę Składać na http://www.equilibriumpl.ugu.pl w Dziale Rekrutacja . :D

Forum Powstało Niedawno i Będzie Dobudowywane :]

 

Na Stronie Proszę się Rejestrować pod Nick-iem z Gry ( ID ) i Zapoznać się z regulaminem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Opublikowano

@up Aż tak duze wymagania?? Moim zdaniem normane, łatwe do wykonania/zaakceptowania ;P

2r6kt8l.png Chcesz to hejtuj jeśli ma Tobie ulżyć, a ja mam satysfakcjęm że potrafię Twój dzień $kurw!ć.
Opublikowano

- +15 lat ale tu chodzi o zachowanie. Może być 13,14 chodzi o zachowanie

- ratio +1.5. - Ja ratio 2.1 miałem na Sierżancie 4

- Mikrofon + słuchawki ( ale mogą być głośniki). - Tu to wiadomo jeśli ktoś nie ma mikro to ma tydzień na Zakup

- Kultura oraz zachowanie. - Wiadomo o co chodzi

- Xfire - Program do komunikacji

- Minimum 5k exp-a tygodniowo. - Ja 1k to może w godzinę wbijam

- Częste Udzielanie się na forum oraz w życiu Klanowym. - Wiadomo

- Przestrzeganie Regulaminu Forum oraz Regulaminu Klanu. - Wiadomo

- Posiadanie chociaż jednego skilla. - Posiadanie 1 skill-a np. na Knife albo Snajpere.

- Rejestracji na forum pod nick-iem z gry. - To też wiadomo

- Wpłacania jakiejś ilości ZP jeśli to możliwe. - Tutaj to też ale jeśli macie .

- Zakaz Używania Hacków ( od razu Wylot z klanu ) - WIADOMO

 

Czy Te Wymagania Są dla Ciebie Duże?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...