Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Połączenie Zostało Zerwane


Stasiol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego jak gra mi się załaduje to wyskakuje okienko Połączenie zostało zerwane i muszę nacisnąć potwierdź i wtedy mnie wyrzuca.Czemu tak się dzieje jak mi internet dobrze działa.Proszę Pomóżcie :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

powody:

1. Zbyt dużo osób używa internetu - sprawdź jego szybkość i porównaj do zakupionej. Możesz zawsze zadzwonić do operatora.

2.Prace nad serwerem - wtedy wszystkich wywala

3. ściągasz w tym czasie pliki - to zwalnia grę i może wywalać

4. Zbyt dużo osób siedzi w grze - nic na to nie poradzisz

Jeśli to nic z tych rzeczyto może gra jest źle zainstalowana, albo patch źle się naniósł.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

18706.pngmpcubdeflection.png

34477.jpguntitled112gy3.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mialem tak samo. Masz po prostu za slabego kompa, bo na tym samym internecie zagrałem u brata na duuuuuzo lepszym kompie to wszystko ok i zero lagow... Pomoglem- daj +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pomogłem?? Daj +. Nie pomogłem?? Też daj;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...