Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NajczęśCiej Zaadawane Pytania I Odpowiedzi.


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Jaki FB działa na PL'u?

Aktualnie działający fishbotem jest M2Fish 3.0.3 By .Erpe. Oto temat o owym bocie.

http://www.mpcforum.pl/topic/220741-tutm2fish-303-by-erpel-100-na-vista-na-patchu-andrzejt17/

 

2. Jaki MH działa na PL'u ?

 

Aktualnie żadne.

 

 

3. Jaki ExpBot działa na PL'u ?

 

Na PL'u bardzo popularny jest EasyMetin2, niestety nie jest on darmowe, ale można grać za darmo w określonych godzinach, o czy w punkcie 14.

 

 

4. Jest jakiś 1hit killer działający na PL'u ?

 

Nie, na PL'u 1hitkiller nie działa, gdyż mają bardzo mocne zabezpieczenia, których nie da się obejść.

 

 

5. Jaki jest najlepszy 1hit kiler na privy ?

 

 

Zdecydowanie najlepszym 1hit killerem na prywatne serwery jest ten od DrMagK2.

 

Download:

 

</div><div>Download PC (Woj i Sura): http://hotfile.com/dl/58936090/97cc29a/1_Hit_Killer_PC_by_DrMagK2.zip.html
Download PC2 (Ninja i Szaman): http://hotfile.com/dl/58934663/2303bb0/1_Hit_Killer_PC2_by_DrMagK2.zip.html

 

 

 

Przydatne info:

- Działa tylko na prywatnych serverach

 

- Wgrywamy do Pack'a

 

 

 

Więcej info:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/185370-bug-1-hit-killer-na-wszystkie-postacie-oraz-na-wszystkie-bronie/

 

 

6. Czy działa jeszcze bug na zmianę e-maila ?

 

 

Nie, ten bug został naprawiony parę miesięcy temu.

 

 

7. Czy istnieją takie haki jak: TradeHack, YangHack, KowalHack itd?

Nie, takie haki nie istnieją, a ludzie, którzy sądzą inaczej to zazwyczaj zwykli okradacze kont. Takim ludziom nie należy podawać danych dot. naszego konta.

 

8. Co zrobić gdy przy odpalaniu botów wyświetlają się "???????????"

Najłatwiejszym sposobem jest zainstalowanie najnowszego Frameworka oraz Javy.

 

9. Jest jakiś bot co sam czyta KU ?

Tak, ostatnio jeden z naszych userów stworzył coś takiego.

 

Download:

 

</div><div>Download: http://www.speedyshare.com/files/23304081/FB_Bot_By_Maxi_Pserver_.rar
Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2393f8f55184386312ec2b2f0f963f1c1f9375d64166e6bb6cac6229a49fb618-1278610324

 

 

Przydatne info:

 

- Działa tylko na privach

 

- slot 1 = Zwoje Egzorcyzmu

- slot 2 = Rady Pustelnika.

W reszcie slotów instrukcje bądź księgi.

 

! Rozdzielczość metina musi wynosić 800x600 !

Więcej info:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/173673-toolautoczytacz-instruktarzy-xdddna-privy/

 

10. Jaki DMGhack jest najlepszy ?

Zdecydowanie najlepszym i najsprawniejszym DMGhackiem jest ten od usera DrMagK2.

 

 

 

Download:

 

</div><div>Download PC (Woj i Sura): http://hotfile.com/dl/54325966/c877686/DMG_SkillHack_PC1_By_DrMagK2.rar.html</div><div>Download PC2 (Ninja i Szaman):  http://hotfile.com/dl/54324760/0f10c0e/DMG_SkillHack_PC2_By_DrMagK2.rar.html</div><div>

 

 

Przydatne info:

 

- Działa na privach oraz globalach, w tym PL'u.

 

- Wklejamy wszystko do "pack".

 

 

 

Więcej info:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/175136-update-dmg-skillhack/

 

 

11. Mam problem/nie działa mi EM2.

 

Tego typu prośby, pytania, problemy kierujemy do tego działu

 

http://www.mpcforum.pl/forum/304-easy-metin-2/

 

 

 

12. Jaki czas wędki jest najbardziej optymalny?

 

 

Najbardziej znanymi i polecanymi ustawieniami wędki są:

+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2650 lub 2900

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

+10 ----> 2400-2550

+11 ----> 2400

+12 ----> 2300-2400

+13 ----> 2300

+14 ----> 2200 - 2300

+15 ----> 2100 - 2250

+16 ----> 2000 - 2100

+17 ----> 1900 - 2000

+18 ----> 1800 - 1900

+19 ----> 1700 - 1800

+20 ----> 1500 - 1650

 

 

 

Więcej info:

http://www.mpcforum.pl/topic/158329-tutczasy-wedek/

 

 

 

13. Czy DropHack działa na PL'u ?

 

Tak, działa.

Krótki Opis:

-Potrzbujemy najnowszego em2

http://www.easymetin2.de/pl/homepage.html

 

-odznaczamy bicie z miecza oraz zaznaczamy aby podnosił odleglę przedmioty

-Zakładamy PT z drugim noobcharem , drugą postacią się logamy.

-Klikamy PLAY.

 

 

 

Pełny opis znajdziecie tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/211582-tut-dh-na-hs3/

 

 

 

 

14. Czy EasyMetin2 jest płatny ?

 

Tak, jest płatny, lecz w wybranych godzinach, tj. 6:00 - 8:00 oraz 16:00 - 18:00 można grać za darmo.

 

 

15. Mam inny, problem, o który ciągle ktoś pyta

 

Napisz w tym temacie, na czym on polega, a zostanie dodany do FAQ.

 

 

Wszystkie cheaty, boty oraz bugi będą na bieżąco aktualizowane w owym spisie

http://www.mpcforum.pl/topic/197173-spis-hackow-do-metin2-boty-cheaty-bugi-dmg-hacki-1-hit-killery-etc/

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

@UP

Aby zrobić dmghacka trzeba edytować pliki pc i pc2.

Ponad godzine grzebie w tym gównie i nie znalazłem nic co miałoby związek z dmghackiem ;(

cooltext59392910.gif
Legenda
Opublikowano

Dodaj pytania :

-Gdzie expić ? Link do Nie wiesz gdzie expić ? Zajrzyj !

-Za ile coś sprzedam ? Link do Wycenianie !

- Jaki DropHack działa na PL'u ! Link do Andrzejat17 !

Opublikowano

Dodaj jeszcze takie pytanie.

Czy jest tradehack lub yanghack

Kocham c++

 

Symfonia C++ najlpsza internetowa książka o c++ dla początkujących sam sie z niej uczyłem :)

ptaki9wudw3tb4.gif

9adc2b66942ff0dfra1pq2crh8.gif

Opublikowano

Niedawno Kamer dal moda ktory czyta KU raczej mi sie wydaje ze jest 5x lepszy od tego ^^

 

Wiec moze warto go umieszic w pkt. 8

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

@Merkon.

To jest bodajże w najnowszym kamer modzie.

metin2mod.tk

w Metin2mod PL

 

 

A co do

10. Jaki DMGhack jest najlepszy ?

To DMG działa na PL :]

1 hit dziala tylko na priv

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i niby po co nam to >

beztytuu.png

10.09.2010

WALNIJ + A DOSTANIESZ TO CO BEDZIESZ CHCIAL

 

 

 

 

 

Moje TuT'y

Bug Z tobolem

[size="7"] http://www.mpcforum.pl/topic/205391-bug/[/size]

[TuT]SkilHack

http://www.mpcforum.pl/topic/205397-tutskilhack/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Uwaga!

 

Wielka aktualizacja! Tym razem przyczynił się do niej  nasz kid Joaquin! 

 

Dziękuje i zapraszam do oglądania. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Ja mam mały problem a więc mam ninje 48 lev a zależy mi bardzo na DMGhacku,skillhacku czy jak to tam się poprawnie pisze ..Robiłem wszystko według instrukcji i nic lipa nie działa prosił bym aby któryś z forumowiczów wyjaśnił mi w czym problem jestem w stanie dawać + przez 4 dni pozdro

ZBIERAM + i -

 

Łyso Ci ?

Opublikowano

Poda ktoś linka do net frameworka najnowszego ?

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

troszki sie napracowałes +

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jak sie nazywa ten bot na priva co kika ludzi z dt i nie tylko lub bym byl wdzieczny za linka daje +

Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

 

Gdy Wszystko Idzie Źle

Pamiętaj!

Może Być Gorzej

Opublikowano

jak sie nazywa ten bot na priva co kika ludzi z dt i nie tylko lub bym byl wdzieczny za linka daje +

 

Pewnie 1 hit killer.

 

Zapraszam do zapoznania się z tymi tematami:

http://www.mpcforum.pl/topic/197173-spis-cheatow-botow-bugow-do-metin2-spis-tutoriali/

Cheaty do Metin2 + Tutoriale

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Bardzo Gir.

 

Powód bardzo dużo przydatnych informacji

sygnaturab.jpg

 

 

 

 

Pomogłem Ci - Daj Plusa.

Moje Tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/223501-co-nie-co-o-grze/
Opublikowano

Wiesz co Merkon...Zajrzyj tu kiedyś i zedytuj np. Jaki ExpBot działa na PL'u ? bo em2 jest platny i niedziala z tym patchem... albo poprostu odklej ten temat podklejonych

Najlepszy Bux na którym się dorobisz

Rejestracja:

banner9.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam szukam takiego Hacka , jak Horse Skill Hack on jest z dmg tylko prosił bym o wszystkie postacie Serwer Pandora mt2 wiem ze na woja jest i działa . Ale na ninje i dalsze postacie nie mogę w necie znaleźć a na forum w tematach takiego nie widziałem pozdrawiam

Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

 

Gdy Wszystko Idzie Źle

Pamiętaj!

Może Być Gorzej

Opublikowano

witam szukam takiego Hacka , jak Horse Skill Hack on jest z dmg tylko prosił bym o wszystkie postacie Serwer Pandora mt2 wiem ze na woja jest i działa . Ale na ninje i dalsze postacie nie mogę w necie znaleźć a na forum w tematach takiego nie widziałem pozdrawiam

Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

 

Gdy Wszystko Idzie Źle

Pamiętaj!

Może Być Gorzej

Opublikowano
http://hotfile.com/dl/58936090/97cc29a/1_Hit_Killer_PC_by_DrMagK2.zip.html Wrzuccie na inny host bo z tego to aż żal dupe sciska pobierac... 2.3mb w 5 minut

Nick: IroL ---------> 4EveR

 

Królestwo(Privy)Jinno ---------> 4EveR

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diwang2lvl.- 89Off:(

Dragonmt2=75lvl+

Avalonmt2=75lvl+

XbMetin=75+

 

 

Zbieram+ lecz od święta możesz mi dać i tak +

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Weed :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...