Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NajczęśCiej Zaadawane Pytania I Odpowiedzi.


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewne pytanie:

Na jakiej podstawie działa np 1HK czy DMG Hack i czy da się go edytować?

Opublikowano

Podpowiecie co mam zrobić żeby odpalić fishbota(agnelbot) i EM2? Niedawno ściągnąłem metkaPL i nic nie chodzi,fb nie chce się włączyć(robię zgodnie z instrukcją),tak samo EM.Czy mam ściągnąć jakieś pliki czy coś żeby można było odpalić te boty?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem co znaczy patchować i torrentować. Znaczy patchować się domyślam, że uruchomić grę żeby patch leciał a co znaczy torrentować?

Opublikowano

@up ..Naprawde komiczne ;x

yhm.. " torrentowac " - Po włączeniu Metin2 PL uruchamia sie patch, gdy patch dobiegnie konca pokazuje sie niewielkie okno gdzie mamy opcje takie jak " Rozpocznij grę" albo "Opcje Gry " itd.

Gdy nacisniemy " rozpocznij grę, okno znika i po niewielkiej chwili pojawia sie nowe okienko " Metin 2 Torrent* "

CZekamy az Okienko sie załąduje do konca ( ztorrentuje ) i automatycznie uruchamia sie gra a okienko z torrentem minimalizuje sie do prawego dolnego rogu pasku start. ;x

 

*Zdjecie Okna Metin2 Torrent - torrentbyroxy.png

 

Doprawdy, takie to Trudne. ?

Troszke techniki i człowiek sie gubi..

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Opublikowano

Nieaktywnym?

 

 

Byl kamer mod, ale metka musiales miec ON

 

Nie dziala nowe Zabezpieczenia

 

 

 

HS niby sie da, ale sie nie da zablokowac nie na100 Proc

 

 

daj -:}

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa jakich DMG / 1Hit killer na PL'u ? Odrazu prosze o DropHacka - PISAC LINNKI NA PW ZE SKANAMI. Z tego co wiem DropHack działa tylko z EasyMT a on jest platny ; /

1083802555.png

 

 

Plusy miło widziane.

 

Co złe to nie ja !

 

To co lubiee ! :

 

1284300739-U138092.png32266.png

32441.png31918.png

33365.png30671.png

27573.png34117.jpg

31109.gif34818.gif

Opublikowano

Działa jakich DMG / 1Hit killer na PL'u ? Odrazu prosze o DropHacka - PISAC LINNKI NA PW ZE SKANAMI. Z tego co wiem DropHack działa tylko z EasyMT a on jest platny ; /

Masz spis, ostatnia akutalizacja wczoraj.

http://www.mpcforum.pl/topic/263789-spisspis-hackow-do-metin2-dmg-hacki-1hit-killery-boty-bugi-cheaty-etc/

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Prosiłbym o pomoc jak należy zmodyfikować clienta metina bym mógł używać kamer moda na czeskim globalu?

Prosiłbym o szybka odpowiedź z góry dziękuję

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...