Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] "Ads by name, Ads by sunshine" - Czyli jak pozbyć się tego ścierwa (Firefox)


dorczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko panowie, i drogie panie.

Pewnie niektórzy z was mają problem z reklamami które wyskakują dosłownie znikąd i nie możecie się ich pozbyć.
Sam walczyłem z tym gównem dobre 2 dni, ale w końcu mi się udało.
Problem o którym mówię wygląda tak:

post-22449-0-29439600-1428070803_thumb.png

 

Jest to nowy tym adw-malware i jest on dosyć nieznośny, ponieważ:

- wtyczki typu ad-block nie blokują go,

- wyczyszczenie za pomocą np. "Czyszczenie przeglądarki" Avasta nie działa.

- Nawet czasami reinstall Firefox'a nie pomaga.

 

To rozwiązanie jest tylko dla użytkowników firefox'a jednakże myślę, że w Chromie wygląda to prawie tak samo.
Wchodzimy w Folder Firefoxa, u mnie jest to:

C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox

I usuwamy plik "my.cfg"

Teraz wchodzimy w:

C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\browser\defaults\preferences

 

i pozbywamy się piku "my-prefs.js".

I po kłopocie. Mam nadzieję, że komuś pomogłem :)

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Specjalnie się zarejestrowałąm tu by Ci podziękować dorczu :) Męczyłam się z tym cholerstwem, zamulał firefox, komputer, szlag mnie trafiał. Zainstalowałam pełno ad/malcleanerów etc, ciągle to cholerstwo wracało, no i w końcu znalazłam Twój wpis. Pomogło. DZIĘ-KU-JĘ!

Opublikowano

Ja też się dzisiaj specjalnie zarejestrowałem żeby Ci podziękować.

Dopiero dzisiaj pozbyłem się tego cholerstwa.

 

P.S. Ja u siebie znalazłem tylko "my-prefs" i jak wywaliłem to pomogło.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opublikowano

nie lepiej pobrać adblocka na mozile ?

Autor napisał że wtyczki AdBlock nie blokują tego,ze względu na to że jest to AdWare.

Co do poradnika leci + chociaż wątpie żeby usunęło go to "na zawsze".

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U siebie wywaliłem plik:

 

zamiast "my.cfg" było "cfg"

I zamiast "my-prefs.js" było "prefs.js"

 

wywaliłem i wszystko wróciło do normy, wielkie dzięki:-)

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...