Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Gdzie I Jak Zarobić Na Sprzedaży Fms'Ów I Jelonków


JaTuTylkoStoje

A wiec  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyda Si? ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawię wam mój poradnik na zarabianie na owych broniach.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Co będzie nam potrzebne:

Wiec tworzymy wojownika body dajemy tylko w aure( nie ważne czy wejdzie na 20 czy na 17 to ma być postać do dropu ;d), a pkt statusu tylko w witalność, expimy nim do 20lvl. Wyposarzamy naszego wojownika w takie eq:

1. Szeroki Miecz +6/7/8/9,

2. Tygrysia Zbr. Płytową +6/7/8/9

3. Bojową tarcze +6/7/8/9,

4. Tradycyjny Hełm +6/7/8/9,

5. Skórzane Buty na 0lvl +6/7/8/9,

6. Kolce na 8lvl +6/7/8/9,

7. Naszyjnik na 15lvl +6/7/8/9,

8. Srebrna Bransoleta ( dostajemy ja za misje na 20lvl ), pierwszego dnia dropienia na +2 wystarczy (pamiętaj, żeby codziennie ulepszać tylko raz np z +2 na +3, następnego dnia z +3 na +4 itd.).

 

Gdy już wyposażymy naszego wojownika w takie eq i skille. Wybieramy sie do Doliny i szukamy bestów w miejscach zaznaczonych na mapce.

 

mapasmoczadolina.jpg

 

1. Best. Żołnierz - Nie leca z niego bronie na 30lvl

2. Best. Łucznik

3. Best. Specjalista

4. Best. Łucznik

5. Best. Maniak - Nie leca z niego bronie na 30lvl

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ja korzystając z tego sposobu potrafiłem wydropic około 3-4 FMSów i Jelonków w przeciągu 3 godzin !!.

 

Teraz jak zarobić na naszym dropie.

Może wyda się to dla was banalne ;d, ale niektórzy mogą tego nie pojmować . Mianowicie KOWAL !, KOWAL ! i jeszcze raz KOWAL !!

 

Recepta na miliony ;].

FMS+0/1/2 = warty 500k-1kk w zależności od serwera i śr,

FMS+3/4/5 = 1,2kk-3,5kk w zależności od serwera i śr,

FMS+6/7/8 = 3,8kk-6,5kk w zależności od serwera i śr,

FMS+9 = 9kk-20kk w zależności od serwera i śr

________________________________________________________

Jelonek+0/1/2 = 100k-500k w zależności od serwera i śr,

Jelonek+3/4/5 = 700k-1,2kk w zależności od serwera i śr,

Jelonek+6/7/8/9 = 1,5kk-5kk w zależności od serwera i śr

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Konfiguracja MH ;d + download

1. Pobieramy to:

http://www.speedyshare.com/files/21803753/MultiHack_6.1.2_Obejscie_PL.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/301fe76a2df49099f8cbbef8d7f39f2857e271ab15bbdd812287aa0b2500752f-1270566919

Plik MultiHack_6.1.2___Obejscie_PL.rar otrzymany 2010.04.06 15:15:19 (UTC)

Obecny status: zakończono

Wynik: 8/39 (20.52%)

Tu mam mały dylemat ;d, ponieważ nie wiem czy te viry są groźne ;d. Jednak sam używam i nic z kompem się nie dzieje ;d.

 

2. Uruchamiamy metka pachtujemy normalnie do bulu ;d.

3. Wyłączamy metka i torrenta przez procesy

4. Plik: Obejście.bat (znajduje się w paczce) wrzucamy do folderu ze spatchowanym metkiem uruchamiamy klikając 2x LPM

5. Logujemy się, gdy wczyta nam "świat", uruchamiamy Multihack.exe i konfigurujemy tak:

53436372.jpg

53022979.jpg

6. Teraz możemy zaczać dropic FMSy ;d

 

Poradnik w 100% mój ! Bezwzględny zakaz kopiowania na inne fora. Pozdrawiam JaTuTylkoStoja alias KoKoJumBo. Ps Jeśli zły dział przepraszam ;d, nie chce warna niech jakiś modek przesunie :D

 

 

@Edit:

6.IV.2010:

1.Mała poprawka na mapie + opis zaznaczonych miejsc. Na proźbe saskelol zmieniam wygląd mapki ;d

2.Config MH pod owy sposób ;d

7.IV.2010:

1.Mała poprawka przy Best. Żołnierzu ;d i Maniaku.

Opublikowano

+ za nowe miejsce ktorego nie znalem :P (to po lewej)

i jeszcze mam pytanie... czy jest jakies MH z teleportem?

Chcesz zobaczyć jakie zdjęcia wysyłają i przechowują na swoim snapchacie? Sprawdź na http://snapfotos.pl/

Opublikowano

Ładnie + leci , nie znałem tego miejsca po prawej , jakieś nowe?

Którego miejsca nie znałeś ;d po prawej jest kilka :), podaj numerek. Poza tym te moby od zawsze tam są ;]

Opublikowano

To miejsce po lewej to już przereklamowane połowa Chunjo na Mh tam Śmiga -.-

Ale na Ribach zarobek dobry szczególnie jak się ma rękawice złodzieja .

Raz dropiłem +1 39% Średnie poszedł za 15 kk ale to kiedyś było :>

I sprzedawałem jeszcze kilka Ribów mniejsze Średnie i Butki 500Hp 10% Krytyka

I masa kasy ^^

Kupilem sobie NNO smocza +9 z KD +3 I pro fms +9 kd +4 Sury i woja :>

Opublikowano

To miejsce po lewej to już przereklamowane połowa Chunjo na Mh tam Śmiga -.-

Ale na Ribach zarobek dobry szczególnie jak się ma rękawice złodzieja .

Raz dropiłem +1 39% Średnie poszedł za 15 kk ale to kiedyś było :>

I sprzedawałem jeszcze kilka Ribów mniejsze Średnie i Butki 500Hp 10% Krytyka

I masa kasy ^^

Kupilem sobie NNO smocza +9 z KD +3 I pro fms +9 kd +4 Sury i woja :>

 

Też dropłem riba +0 sr 39% , ale zamieniłem na fmsa +8 :D bez rękawicy

 

A co do tematu to wiele ciekawych miejsc pokazałes , + leci :D

Opublikowano

Postawcie 32 lv na m2 na generalach (koło tej nikedajki czy jakoś tak..)

Woj menel all silne + expbot i mh 7.1 i mh 6.1 (ma kilka waznych opcji)

Eq tygra, pajęcza (trzma ją w 1 ręce xD) tradycyjny i bojowa +6 + dobre miedziane kolce i można tam iść :D

 

Ja w noc z nędznym filtrem podnoszenia mam ze 2 - 3 fms i 1 - 2 jelony :D Pewnie później też dropią ale już nie mam miejsca w postaci bo zawsze mam zarąbaną po zęby xD

 

Ponadto lootaja tez zbroje +4 i inne takie fajne rzeczy no i oczywiście flagi - cenny ulepszacz :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Napisałes 2x best Łucznik co tam powinno byc ??

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

w Jinno dalej niż występuje w okolicach tego spotkania dróg (główniej która prowadzi wprawy dolny róg mapy ,a tej która prowadzi na północ do specjalisty)

Tam respi się Best.Maniak.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...